S4-Android-4.3-SM-EDIT

Posiadacze jednego z najpopularniejszych smartfonów z wyższej półki – Samsunga Galaxy S III – mają powód do zadowolenia. Proces aktualizacyjny tego urządzenia do Androida 4.3 Jelly Bean właśnie się rozpoczął.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wszyscy maniacy Androida wyczekują jak kania dżdżu odpowiedzi na pytania dotyczące dostępności Androida 4.4 KitKat. Prawda jest jednak taka, że na pewno posiadacze smartfonów i tabletów spoza linii Nexus otrzymają go dopiero za parę długich miesięcy. Wiele urządzeń nie otrzyma go wcale. Jak sprawa będzie wyglądać z Samsungiem Galaxy S III? Trudno odpowiedzieć. W międzyczasie jednak Samsung pozwala nam zadowolić się aktualizacją do Androida 4.3 Jelly Bean.

Dobrze wiedzieć, że Samsung dba nie tylko o swoje bieżące urządzenia. Galaxy S III jest w końcu flagowcem poprzedniej generacji, lecz swoją aktualizację na szczęście otrzymał.

Proces aktualizacji rozpoczął się od urządzeń bez brandingu pochodzących z Irlandii. Wkrótce update powinien być dostępny dla Polaków. Najprawdopodobniej jest to kwestia kilku dni, a może nawet godzin.

Nowy Android dodaje wsparcie dla smartwatcha Galaxy Gear, ulepsza klawiaturę, zawiera nowe ekrany blokady, tryby kolorystyczne wyświetlacza, tryb samochodowy, przełączniki w belce powiadomień, aplikacje, a także wprowadza ulepszony S-Voice i nowy tryb aparatu. Wiele zmian zaszło także pod maską, a mają one na celu zwiększenie wydajności.

Gdy aktualizacja będzie dostępna do pobrania, powinniście otrzymać powiadomienie na ekranie swojego smartfona.

Via

Ciekawe? Podziel się!