HTC-One-Buttons

HTC M8 będący następcą HTC One ma pojawić się w pier­wszych miesią­cach przyszłego roku i przynieść kole­jne wcie­le­nie autorskiej nakładki sys­te­mowej. Będzie to już szósta odsłona Sense.

W tym roku HTC nie ma za bardzo czym się chwalić. Słabe wyniki sprzedaży i rozs­tanie z Beats Audio nie są tym, czego Tajwańczycy się spodziewali. HTC One radzi sobie na rynku dużo gorzej niż m.in. Sam­sung Galaxy S4 i aby nie spaść na sam dół firma będzie potrze­bowała naprawdę dobrego przyszłego roku.

Nadzieja w mod­elu M8, który ma być następcą HTC One (który kodowo nazywa się M7). Plotki o takim urządze­niu krążą już od kilku miesięcy, lecz do tej pory nie wiedzieliśmy o nim zupełnie nic. Teraz delikat­nie sytu­ację roz­jaśnił nam @evleaks, który napisał na swoim Twit­terze, że M8 stanie się pier­wszym smart­fonem od HTC, który otrzyma nakładkę sys­te­mową w wer­sji 6.0. Szkoda, że nie wspom­niał o niczym więcej, choć w każdym razie jest to znak, że wkrótce możemy spodziewać się więk­szej ilości prze­cieków, być może bardziej konkretnych.

 

Co takiego zna­jdzie się w szóstej pełno­prawnej odsłonie Sense, tego nie wiadomo. Jestem ciekaw, czy ciekawy pomysł z Blink­fee­dem będzie kon­tyn­uowany i Tajwańczycy postanowią rozwinąć to rozwiązanie. Nie miałbym też nic na prze­ci­wko, gdyby zde­cy­dowano się na mocny redesign, gdyż oso­biś­cie uważam Sense 5 za nijaką nakładkę i nie prezen­tuje się ład­niej od poprzed­niego Sense 4. No, ale jest to tylko kwes­tia gustu ;)

Via

Ciekawe? Podziel się!