HTC-One-Buttons

HTC M8 będący następcą HTC One ma pojawić się w pierwszych miesiącach przyszłego roku i przynieść kolejne wcielenie autorskiej nakładki systemowej. Będzie to już szósta odsłona Sense.

W tym roku HTC nie ma za bardzo czym się chwalić. Słabe wyniki sprzedaży i rozstanie z Beats Audio nie są tym, czego Tajwańczycy się spodziewali. HTC One radzi sobie na rynku dużo gorzej niż m.in. Samsung Galaxy S4 i aby nie spaść na sam dół firma będzie potrzebowała naprawdę dobrego przyszłego roku.

Nadzieja w modelu M8, który ma być następcą HTC One (który kodowo nazywa się M7). Plotki o takim urządzeniu krążą już od kilku miesięcy, lecz do tej pory nie wiedzieliśmy o nim zupełnie nic. Teraz delikatnie sytuację rozjaśnił nam @evleaks, który napisał na swoim Twitterze, że M8 stanie się pierwszym smartfonem od HTC, który otrzyma nakładkę systemową w wersji 6.0. Szkoda, że nie wspomniał o niczym więcej, choć w każdym razie jest to znak, że wkrótce możemy spodziewać się większej ilości przecieków, być może bardziej konkretnych.

 

Co takiego znajdzie się w szóstej pełnoprawnej odsłonie Sense, tego nie wiadomo. Jestem ciekaw, czy ciekawy pomysł z Blinkfeedem będzie kontynuowany i Tajwańczycy postanowią rozwinąć to rozwiązanie. Nie miałbym też nic na przeciwko, gdyby zdecydowano się na mocny redesign, gdyż osobiście uważam Sense 5 za nijaką nakładkę i nie prezentuje się ładniej od poprzedniego Sense 4. No, ale jest to tylko kwestia gustu 😉

Via

Be Sociable, Share!