Galaxy-S4-Active-mini

Samsung ma w swojej ofercie flagowego Galaxy S4. Ma też jego uodpornioną wersję o nazwie Active. Na tym oczywiście nie koniec, bo powstało także S4 Mini będące pomniejszoną odmianą pierwowzoru. Samsung stwierdził, że warto dodać do swojej oferty jeszcze jeden model, który będzie zarówno wzmocniony, jak i pomniejszony.

Samsung Galaxy S4 Active Mini to zdecydowanie zbyt skomplikowana nazwa jak na skromny telefonik. Jednakże opisuje go w sposób idealny. Nawet nie muszę się za bardzo produkować – już od razu wiadomo, że mamy do czynienia z modelem bazującym na Galaxy S4, pomniejszonym i odpornym na kurz, wodę i inne przeciwności losu.

Największy problem z tym urządzeniem będzie taki, że łączy w sobie cechy S4 Mini i S4 Active, lecz po drodze zgubiono to, co jest charakterystyczne dla podstawowego S4 – dobre parametry techniczne. Specyfikacja w nadchodzącym modelu nie tyle kuleje, co w ogóle nie ma rąk ani nóg.

Popatrzmy… Procesor 1,2 GHz o dwóch rdzeniach, Adreno 305, ekran 4,65″ o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, aparat 5 Mpix i przednia kamerka 0,3 Mpix… Takie dane techniczne bardziej pasują do Samsunga Galaxy S II aniżeli do S4 i aż dziwię się, że Samsung chce korzystać z nazwy S4 Active Mini zamiast np. Xcover 3.

1234sda

Komórka będzie wyposażona w certyfikat IP67 zapewniający całkowitą ochronę przed pyłem i częściową przed zanurzeniem.

No cóż – szału nie ma. Galaxy S4 Mini Active to kolejna zapchajdziura w portfolio Samsunga która nie zachwyca niczym konkretnym. Miejmy chociaż nadzieję, że cena będzie odpowiednia…

Via

Be Sociable, Share!