nokia-copter-dron

Nokia Polska od jakiegoś czasu wrzuca na YouTube zapowiedzi swojego nowego projektu o nazwie Nokia Copter. Czego możemy się po nim spodziewać i czego dotyczy?

Nokia Copter będzie projektem związanym z promocją smartfonu Nokia Lumia 1020 – przynajmniej tak wygląda z najnowszego teasera wypuszczonego przez polski oddział Nokii. Promocja ta nie będzie się jednak odbywać w standardowy sposób – wykorzystane zostaną do tego drony, czyli małe bezzałogowe hexacoptery.

Według mnie jest to świetna inicjatywa, która w połączeniu z możliwościami fotograficznymi smartfona Nokia Lumia 1020 może wypaść fenomenalnie. Jak przecież wiemy, Lumia 1020 nie może się wstydzić swojego aparatu a co za tym idzie może wykorzystywać w pełni swoje możliwości.

Jeśli chodzi o całą inicjatywę zastanawiam się tylko, co dokładnie zostanie przedstawione na zdjęciach / filmach z udziałem Nokii Lumia 1020? Może będzie to panorama miasta a może też zdjęcia najbardziej rozpoznawalnych miejsc / budynków w Polsce? Tak czy inaczej, patrząc na pogodę za oknem jestem przekonany, że pomysł może okazać się świetną i niesztampową alternatywą na promocję smartfona Nokia Lumia 1020. Oby tylko pogoda dopisała, bo pomysłów na fotografowanie, filmowanie jest co nie miara.

Zobaczcie także pozostałe zapowiedzi projektu Nokia Copter – rozpoczęcie już 4 listopada! Aby nie przegapić premiery projektu warto także subskrybować kanał Nokii Polska na YouTube oraz śledzić ich poczynania na Facebook’u.

Be Sociable, Share!