jkshinigami

Do tej pory mogły Wam się obić o uszy plotki na temat tego, że Samsung Galaxy S4 nie sprzedaje się tak, jakby życzył sobie tego producent. J.K. Shin dementuje te pogłoski i podaje, że Galaxy S4 znalazł już ponad 40 milionów nabywców!

Jakiś czas temu w świat poszła plotka, jakoby Samsung Galaxy S4 sprzedawał się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Podobno sprzedaje się tak słabo, że Samsung myśli o wprowadzeniu jego następcy już w styczniu. Teraz te plotki zostały zdementowane nie przez nikogo innego, a samego CEO Samsunga – J.K. Shina.

Stwierdził on, że Samsung Galaxy S4 znalazł od czasu swojej premiery aż 40 milionów użytkowników. Wyniki z pierwszego i drugiego miesiąca sprzedaży były jednakowe i w obu przypadkach poszło w ruch aż po 10 milionów egzemplarzy.

J.K Shin w swojej wypowiedzi przedstawił także problem związany z bateriami. Podobno Koreańczycy są w trakcie rozmów z producentami baterii i mają nadzieję, że w przyszłości uda się zmniejszyć ich nagrzewanie i zlikwidować nieliczne problemy ze zmianą kształtu na wypukły.

Samsung z każdą kolejną generacją swojego flagowego smartfona pokazuje nam,  że zwiększa swoją przewagę na rynku. Miejmy nadzieję, że nie czeka nas monopol stopujący postęp…

Via

 

Be Sociable, Share!