Nokia-launches-8332

Ostatnimi i dla fanów smartfonów najmniej interesującymi urządzeniami zaprezentowanymi podczas Nokia World były aż trzy nowe komórki z serii Asha. Okazuje się, że dla szukających czegoś taniego i prostego mogą one być strzałem w dziesiątkę.

Nokia zaszalała i podczas swojej wtorkowej imprezy Nokia World zaprezentowała aż sześć nowych komórek. Aż połowa z nich należy do rodziny Asha.

 

 

Asha 500 to najtańszy model z całej trójki. Charakteryzuje się też najmniejszym, bo 2,8-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320×240 pikseli.Posiada aparat 2 Mpix i ma być oferowana w wersji z pojedynczym lub podwójnym slotem na karty SIM. Została wyceniona na 69$ czyli nieco ponad 200 zł.

Asha 502 z kolei posiada wyświetlacz o przekątnej 3″ i – również – rozdzielczości 320×240 pikseli. Jej aparat może się pochwalić pięciomegapikselową matrycą i diodą doświetlającą LED. Co ciekawe, ten model będzie oferowany wyłącznie w odmianie Dual-SIM. Jego cena to 89$, czyli równowartość 270 zł.

Najwyższy model, a więc Nokia Asha 503 posiada identyczny ekran co Asha 502, lecz został on pokryty odporną na zarysowania warstwą Gorilla Glass 2. Może się także poszczycić obsługą sieci 3G. Aparat to także jednostka 5 Mpix z LED-em. Asha 503 będzie dostępna zarówno w wersji zwykłej, jak i Dual-SIM. Kupimy ją za 99$, a więc dokładnie 300 zł.

Wszystkie powyższe telefony będą oferowane w kolorze białym, czarnym, zielonym, niebieski, żółtym i czerwonym. Oczywiście, nie są to wypasione rakiety, lecz powinny okazać się bardzo dobrą propozycją dla osób poszukujących czegoś prostego i taniego.

 

Be Sociable, Share!