BWqIAWPCEAACa3G

W sieci pojaw­iła się grafika przed­staw­ia­jąca tableto­fon Nokia Lumia 1520 w wyróż­ni­a­ją­cym się cyjanowym kolorze. Co ciekawe, drugie (i bardziej zau­fane) źródło uważa, że jest to tylko foto­szopka. Komu wierzyć?

Kolor cyjanowy był cechą charak­terysty­czną dla smart­fonów Nokia Lumia pier­wszej gen­er­acji (np. Nokia Lumia 800) oraz dla Nokii N9. Wiele osób uznało to za strzał w dziesiątkę i nie chci­ało nawet myśleć o Noki­ach w innych kolorach. Sam przyz­nam, że i mi się ta odmi­ana kolorysty­czna bardzo podoba. Niestety uznano, że Lumie drugiej gen­er­acji nie będą ofer­owane w cyjanie.

Powrotem do korzeni miałaby być Nokia Lumia 1520, która wyciekła do sieci właśnie w takim kolorze. Wygląda w nim naprawdę dobrze. Za ten prze­ciek odpowiada nie­jaki Moroleaks.

Swój głos w tej sprawie zabrał także o wiele bardziej znany @evleaks, który zaprzeczył temu, by Nokia Lumia 1520 była sprzedawana w cyjanowej odmi­anie kolorysty­cznej. “Nie daj­cie się ogłupić przez Moroleaks” — napisał na swoim Twitterze.

 

Komu zatem wierzyć? Serce pod­powiada, by Moroleak­sowi, nato­mi­ast rozum każe wierzyć w słowa @evleaksa. Zatem sądzę, że Lumia 1520 nie będzie dostępna w cyjanie. A szkoda!

Via/Via

Ciekawe? Podziel się!