BWqIAWPCEAACa3G

W sieci pojawiła się grafika przedstawiająca tabletofon Nokia Lumia 1520 w wyróżniającym się cyjanowym kolorze. Co ciekawe, drugie (i bardziej zaufane) źródło uważa, że jest to tylko fotoszopka. Komu wierzyć?

Kolor cyjanowy był cechą charakterystyczną dla smartfonów Nokia Lumia pierwszej generacji (np. Nokia Lumia 800) oraz dla Nokii N9. Wiele osób uznało to za strzał w dziesiątkę i nie chciało nawet myśleć o Nokiach w innych kolorach. Sam przyznam, że i mi się ta odmiana kolorystyczna bardzo podoba. Niestety uznano, że Lumie drugiej generacji nie będą oferowane w cyjanie.

Powrotem do korzeni miałaby być Nokia Lumia 1520, która wyciekła do sieci właśnie w takim kolorze. Wygląda w nim naprawdę dobrze. Za ten przeciek odpowiada niejaki Moroleaks.

Swój głos w tej sprawie zabrał także o wiele bardziej znany @evleaks, który zaprzeczył temu, by Nokia Lumia 1520 była sprzedawana w cyjanowej odmianie kolorystycznej. „Nie dajcie się ogłupić przez Moroleaks” – napisał na swoim Twitterze.

 

Komu zatem wierzyć? Serce podpowiada, by Moroleaksowi, natomiast rozum każe wierzyć w słowa @evleaksa. Zatem sądzę, że Lumia 1520 nie będzie dostępna w cyjanie. A szkoda!

Via/Via

Be Sociable, Share!