SONY DSC

Dwa dni temu pisaliśmy o tym, że Microsoft przedstawił trzecią aktualizację systemową dla Windows Phone 8. Jeśli chcecie zobaczyć ją w akcji, zapraszam do obejrzenia kilku filmików, które znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

GDR3 nie zaskoczyło nas zupełnie niczym. To jednak nie dlatego, że nie wnosi nic ciekawego i jest słabe, lecz po prostu informacje na jego temat zostały rozpowszechnione w Internecie już jakiś czas temu. Wszystkie pogłoski okazały się prawdziwe i straciliśmy przez to element niespodzianki.

Aktualizacja GDR3 (General Distribution Release 3) przede wszystkim zapewnia kompatybilność z czterordzeniowymi procesorami Snapdragona, dzięki czemu nadchodzące komórki nie będą odbiegać wydajnościowo od najmocniejszych Androidów, jak np. LG G2. Do tego dochodzi wsparcie dla ekranów FullHD, co dodatkowo uatrakcyjni kolejne telefony z Windows Phone. Na urządzenia wykorzystujące te nowinki nie będziemy musieli długo czekać – pierwsze z nich zostaną pokazane już 22 października (Nokia Lumia 1520).

Co jednak z posiadaczami wcześniejszych smartfonów? Oni też będą mogli doświadczyć paru nowych funkcji. Opisałem je w innym wpisie, więc aby się nie powtarzać, odsyłam Was do niego tutaj.

Poniżej umieszczam filmiki, które przedstawiają zaktualizowane telefony w akcji:
 

 

Ciekawe? Podziel się!