Screen-Shot-2013-10-12-at-1.21.00-PM-650x410

Nexusa 5 i działającego na nim Androida 4.4 mogliśmy już ujrzeć wielokrotnie. Teraz jednak w Internecie pojawił się materiał ukazujący ten duet na długim filmiku nagranym w bardzo dobrej jakości.

Google coś słabo poradziło sobie z utrzymaniem Nexusa 5 w tajemnicy. Jego coraz to kolejne pojawienia się w sieci stały się na tyle częste, że już teraz – przed premierą – straciłem zainteresowanie tym modelem i kolejne wieści zaczęły mnie nudzić. Trudno jednak przejść obojętnie obok takiej zdobyczy, jaką jest porządny filmik przedstawiający w bardzo dogłębny sposób Nexusa 5 z zainstalowanym Androidem 4.4.
  

Niestety, jak to miało miejsce w pozostałych przeciekach, również i tutaj trafiamy na urządzenie będące we wczesnej wersji rozwojowej. Na tyle wczesnej, że system nie nazywa się KitKat, a Key Lime Pie. Build systemowy musi zatem pochodzić sprzed 4 września.

Telefon, który tu widzimy posiada 16 GB pamięci wewnętrznej. Moim zdaniem jest to dużo za mało i liczę, że Google zadba o stworzenie bardziej pojemnych wersji. Nieoficjalne dane mówią o tym, że na pokładzie znajdzie się Snapdragon 800 o mocy 2,3 GHz, 2 GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix i pięciocalowy wyświetlacz Full HD. Bateria o pojemności 2 300 mAh nie prezentuje się zbyt okazale i mam wątpliwości, czy czas pracy na cyklu będzie zadowalający.

Via

Ciekawe? Podziel się!