BWX4XbJCYAAVnC4

Już znamy kolory, w których będzie dostępny pier­wszy tablet Nokii. Dwa z nich możemy ujrzeć za sprawą mate­ri­ałów, które prze­dostały się do sieci.

Aż dziw bierze, że dopiero teraz, w końcówce 2013 roku, Nokia zamierza pokazać swój pier­wszy tablet. Będzie się nazy­wać Nokia Lumia 2520 i do jej pre­miery zostało już tylko 10 dni.

Nowe infor­ma­cje mówią o tym, w jakich kolorach będzie dostępny ten tablet. Będą to: czer­wień, cyjan, czerń i biel. Oczy­wiś­cie, za tą infor­ma­cję odpowiada znany nam dobrze @evleaks, który dodatkowo przed­stawił ren­dery pra­sowe przed­staw­ia­jące go w dwóch różnych kolorach.

BWUMwaKCEAADvoN

 

 

BWX4XbJCYAAVnC4

Wcześniejsze doniesienia infor­mowały o tym, że tablet zostanie wyposażony w ekran o rozdziel­czości 1920 x 1080 pik­seli, czterordzeniowy pro­ce­sor Snap­dragon 800 z GPU Adreno 330 i  sys­tem oper­a­cyjny Win­dows RT. Sys­tem ten może budzić wąt­pli­wości co do sukcesu Lumii 2520, gdyż chyba każdy się ze mną zgodzi, że okazał się niewypałem. Dużo lep­iej by się prezen­tował desk­topowy Win­dows 8, lecz nie ma co na niego liczyć.

Nokia Lumia 2520 zostanie pokazana światu już 22 października, czyli za dwa tygod­nie we wtorek.

Via

Ciekawe? Podziel się!