BWX4XbJCYAAVnC4

Już znamy kolory, w których będzie dostępny pierwszy tablet Nokii. Dwa z nich możemy ujrzeć za sprawą materiałów, które przedostały się do sieci.

Aż dziw bierze, że dopiero teraz, w końcówce 2013 roku, Nokia zamierza pokazać swój pierwszy tablet. Będzie się nazywać Nokia Lumia 2520 i do jej premiery zostało już tylko 10 dni.

Nowe informacje mówią o tym, w jakich kolorach będzie dostępny ten tablet. Będą to: czerwień, cyjan, czerń i biel. Oczywiście, za tą informację odpowiada znany nam dobrze @evleaks, który dodatkowo przedstawił rendery prasowe przedstawiające go w dwóch różnych kolorach.

BWUMwaKCEAADvoN

 

 

BWX4XbJCYAAVnC4

Wcześniejsze doniesienia informowały o tym, że tablet zostanie wyposażony w ekran o rozdziel­czości 1920 x 1080 pik­seli, czterordzeniowy pro­ce­sor Snap­dragon 800 z GPU Adreno 330 i  sys­tem oper­a­cyjny Win­dows RT. System ten może budzić wątpliwości co do sukcesu Lumii 2520, gdyż chyba każdy się ze mną zgodzi, że okazał się niewypałem. Dużo lepiej by się prezentował desktopowy Windows 8, lecz nie ma co na niego liczyć.

Nokia Lumia 2520 zostanie pokazana światu już 22 października, czyli za dwa tygodnie we wtorek.

Via

Be Sociable, Share!