samsung-5-inch-curved-display-youm-prototype

Nowe doniesienia wspominają, że kolejny przedstawiciel topowej serii Galaxy S może zostać zaprezentowany już w styczniu. Czy to aby nie za szybko?

Samsung Galaxy S4 co prawda sprzedaje się rewelacyjnie i konkurencja pod względem sprzedanych egzemplarzy nie dorasta mu do pięt, lecz Samsunga to nie zadowala. Specjaliści od Samsunga liczyli na to, że wynik będzie jeszcze lepszy. Z tego powodu możemy się spodziewać, że Galaxy S5 nadejdzie szybciej, niż moglibyśmy oczekiwać.

Według anonimowego pracownika Samsunga, koreańska firma zamierza zaprezentować Galaxy S5 już w styczniu 2014 roku. Miałoby to dać szansę na poprawienie sytuacji finansowej (na którą Samsung i tak nie narzeka).

O nowym urządzeniu nie wiadomo zbyt wiele. Wstępne pogłoski mówią, że zostanie w nim wykorzystany 64-bitowy procesor wykorzystujący osiem rdzeni jednocześnie oraz aparat cyfrowy z optyczną stabilizacją obrazu oraz rozdzielczością 13 lub nawet 16 Mpix. Możliwe, że wykorzystana zostanie także najnowsza nowinka technologiczna Samsunga, czyli zakrzywiony wyświetlacz taki, jak w Galaxy Round.

Jeśli doniesienie jest prawdą, w najbliższym czasie możemy spodziewać się nadejścia wielu informacji, wycieków, fejków itp. na temat nowego flagowca Samsunga. Możliwe, że premiera Galaxy S5 zbiegnie się z premierą pierwszego Samsunga z ekskluzywnej serii F.

Via

Be Sociable, Share!