batman

Pamiętacie informację o tym, że Batman to nazwa kodowa Lumii 1320? Nowe doniesienia temu zaprzeczają i dodatkowo wyjaśniają, że Batman będzie innym smartfonem reprezentującym niską półkę.

Nokia Batman według znanego internauty @evleaks miała być tym samym, co Nokia Lumia 1320. Po numeracji moglibyśmy stwierdzić, że będzie to model stojący w hierarchii wyżej, niż fotograficzna Lumia 1020. Nic z tych rzeczy – nowe informacje głoszą, że nie powinniśmy się spodziewać po tym urządzeniu aż tak wiele.

Według redakcji The Verge Batman będzie jednym z tańszych Windows Phone’ów fińskiego producenta. W swojej koncepcji ma przypominać Nokię Lumia 625, która jest atrakcyjna ze względu na niską cenę i bardzo duży ekran. Pod względem specyfikacji będzie bardzo podobnie – zastaniemy wyświetlacz 4,7″, aparat główny 5 Mpix i przedni 0,3 Mpix.

Nie trudno odkryć, że Nokia Batman będzie urządzeniem celującym w użytkownika nie mającego zamiaru wydawać dużej ilości pieniędzy, lecz chcącym nadążać za modą i potrzebującym dużego wyświetlacza. Wokół tego modelu krąży jednak jeszcze dużo tajemnic. Nie znamy nawet jego numerycznej nazwy sklepowej, a właśnie to powinno zostać ujawnione jako pierwsze.

Oczywiście, Batmana powinniśmy się spodziewać 22 października, kiedy to odbędzie się konferencja Nokii o nazwie Nokia World.

Via

Be Sociable, Share!