Nokia-Asha-503

Wkrótce możemy doczekać się nie jednego, nie dwóch, a aż trzech nowych telefonów Nokia Asha. Dziś dowiedzieliśmy się, jak przedstawia się najmocniejsza z nich, czyli Asha 503.

Nokia Asha to rodzina urządzeń Nokii, które są czymś w rodzaju prawie-smartfonów. Najwyższe modele (czyli takie, o których mowa w tym wpisie) mogą się pochwalić bardzo udanym designem oraz porządnym aparatem, lecz i tak nie mają one szans w starciu nawet z najsłabszymi Lumiami. Można zatem zadać pytanie: po co je kupować? Odpowiedź jest prosta: pomimo tego, że zachowują najważniejsze funkcje multimedialno-społecznościowe, kosztują znacznie mniej od swoich droższych sióstr.

Znany nam dobrze @evleaks, który ostatnio jest w swojej życiowej formie, przedstawił render prasowy przedstawiający Nokię Asha 503. Jest to jeden z trzech komórek Asha, które zostały przez niego opublikowane w ostatnim czasie (wcześniej były to Asha 500 i Asha 502). Z wyglądu telefon cechuje się takim samym designem, co pozostała dwójka, a jedyną dostrzegalną różnicą jest moduł aparatu.

 

Możemy się spodziewać, że aparat będzie mocną stroną Nokii Asha 503. Oczywiście, nie łudźcie się – nie zastaniemy tam z pewnością technologii PureView czy optycznej stabilizacji obrazu zwłaszcza, że napis na tylnej klapce informuje o pięciu megapikselach. Jednostka aparatu jednakże wyróżnia się znacznie większą wielkością od tych z Ashy 500 i 502, toteż z pewnością będzie to najbardziej zaawansowana fotograficznie komórka ze wszystkich Ash.

Liczę na to, że Nokia Asha 503 zostanie zaprezentowana oficjalnie 22 października podczas konferencji Nokia World.

Via

Ciekawe? Podziel się!