samsung-galaxy-j-leak

Samsung Galaxy J to smartfon, który mógłby zyskać naprawdę duże zainteresowanie. Niestety, będzie oferowany jedynie w Japonii i nam nie będzie dane z niego skorzystać.

Samsung do swojej olbrzymiej ilości smartfonów z serii Galaxy wkrótce doda jeszcze jeden. Nazywa się Galaxy J i jest to twór będący czymś w rodzaju połączenia Galaxy Note’a III i Galaxy S4.

J zawarte w nazwie oznacza pierwszą literę słowa Japan, co przedstawia najważniejszą informację na temat tego smartfona – będzie oferowany jedynie w Kraju Wschodzącego Słońca, dla użytkowników sieci NTT DoCoMo.

samsung-galaxy-j-01

Galaxy J może wzbudzać zainteresowanie, gdyż posiada bardzo dobrą specyfikację sprzętową. Jego procesorem jest Qualcomm Snapdragon 800 2,3 GHz, pamięć RAM wynosi 3 GB, a ekran otrzymał przekątną 5″ i rozdzielczość 1920×1080 pikseli. Aparat cechuje się matrycą 13 Mpix. Nie zabrakło nawet tunera telewizyjnego, który może i dla nas uchodzi za coś wyjątkowego, lecz w Japonii posiada go sporo komórek.

image96

Trzeba też zwrócić uwagę na wygląd, który zdecydowanie odbiega od mydelniczkowatych kształtów serii Galaxy S. Według mnie jest to zaleta – mam wrażenie, że Samsung Galaxy Note III zapoczątkował ewolucję designu urządzeń Samsunga w dobrym kierunku. Dziwić może wyróżniający się kolorystycznie przycisk home.

Samsung Galaxy J swoją premierę będzie miał w tym roku. Niestety, trudno powiedzieć, kiedy dokładniej.

Via

Be Sociable, Share!