samsung-galaxy-j-leak

Sam­sung Galaxy J to smart­fon, który mógłby zyskać naprawdę duże zain­tere­sowanie. Niestety, będzie ofer­owany jedynie w Japonii i nam nie będzie dane z niego skorzystać.

Sam­sung do swo­jej olbrzymiej ilości smart­fonów z serii Galaxy wkrótce doda jeszcze jeden. Nazywa się Galaxy J i jest to twór będący czymś w rodzaju połączenia Galaxy Note’a III i Galaxy S4.

J zawarte w nazwie oznacza pier­wszą literę słowa Japan, co przed­stawia najważniejszą infor­ma­cję na temat tego smart­fona — będzie ofer­owany jedynie w Kraju Wschodzącego Słońca, dla użytkown­ików sieci NTT DoCoMo.

samsung-galaxy-j-01

Galaxy J może wzbudzać zain­tere­sowanie, gdyż posi­ada bardzo dobrą specy­fikację sprzę­tową. Jego pro­ce­sorem jest Qual­comm Snap­dragon 800 2,3 GHz, pamięć RAM wynosi 3 GB, a ekran otrzy­mał przekątną 5″ i rozdziel­czość 1920x1080 pik­seli. Aparat cechuje się matrycą 13 Mpix. Nie zabrakło nawet tunera telewiz­yjnego, który może i dla nas uchodzi za coś wyjątkowego, lecz w Japonii posi­ada go sporo komórek.

image96

Trzeba też zwró­cić uwagę na wygląd, który zde­cy­dowanie odb­iega od mydel­niczkowatych ksz­tałtów serii Galaxy S. Według mnie jest to zaleta — mam wraże­nie, że Sam­sung Galaxy Note III zapoc­zątkował ewolucję designu urządzeń Sam­sunga w dobrym kierunku. Dzi­wić może wyróż­ni­a­jący się kolorysty­cznie przy­cisk home.

Sam­sung Galaxy J swoją pre­mierę będzie miał w tym roku. Niestety, trudno powiedzieć, kiedy dokładniej.

Via

Ciekawe? Podziel się!