Nokia_wallpaper2

Do sieci trafiło kole­jne zdję­cie przed­staw­ia­jące nad­chodzący tablet Nokii. Dowiadu­jemy się z niego, że będzie on wyposażony w coś, co wygląda na podstawkę.

Nokia Lumia 2520, czyli przyszły tablet Nokii stał się obiek­tem sfo­tografowanym przez jed­nego z branżowych paparazzi. Jak spora część takich fotek, pochodzi ona z Chin. Niestety, nie przed­stawia ona wiele. Gdyby nie opis do niego, raczej nikt nie wpadłby na to, że zna­j­duje się na nim Lumia 2520.

Nokia_Tablet_Kickstand

 

Zdję­cie przed­stawia jedynie skrawek tyl­nej części obu­dowy. Nie zna­jdziemy na nim widocznego aparatu. Nie widać nawet napisu Nokia. Jest tu jed­nak coś, co ewident­nie rzuca się w oczy — ele­ment zna­j­du­jący się na samym środku tyłu, który wygląda na sto­jak umożli­wia­jący wygodne oglą­danie filmów lub wyświ­et­lanie prezentacji.

Co ciekawe, zdję­cie to zaprzecza wcześniejszemu, które również przed­stawia plecy Lumii 2520, lecz pod szer­szym kątem (umieś­ciłem je poniżej). Czy zatem stara fotka przed­stawia pro­to­typ o zmienionym wyglądzie? Może nowa w ogóle nie przed­stawia tabletu Nokii? A może jest to coś w rodzaju nakładki na tył umożli­wia­jącej dokowanie do urządzeń peryfer­yjnych? Bóg raczy wiedzieć.

 

nokia_sirius_tablet

Nokię Lumia 2520 poz­namy 22 października we wtorek na kon­fer­encji Nokia World w Abu Zabi.

Via

Ciekawe? Podziel się!