Nokia_wallpaper2

Do sieci trafiło kolejne zdjęcie przedstawiające nadchodzący tablet Nokii. Dowiadujemy się z niego, że będzie on wyposażony w coś, co wygląda na podstawkę.

Nokia Lumia 2520, czyli przyszły tablet Nokii stał się obiektem sfotografowanym przez jednego z branżowych paparazzi. Jak spora część takich fotek, pochodzi ona z Chin. Niestety, nie przedstawia ona wiele. Gdyby nie opis do niego, raczej nikt nie wpadłby na to, że znajduje się na nim Lumia 2520.

Nokia_Tablet_Kickstand

 

Zdjęcie przedstawia jedynie skrawek tylnej części obudowy. Nie znajdziemy na nim widocznego aparatu. Nie widać nawet napisu Nokia. Jest tu jednak coś, co ewidentnie rzuca się w oczy – element znajdujący się na samym środku tyłu, który wygląda na stojak umożliwiający wygodne oglądanie filmów lub wyświetlanie prezentacji.

Co ciekawe, zdjęcie to zaprzecza wcześniejszemu, które również przedstawia plecy Lumii 2520, lecz pod szerszym kątem (umieściłem je poniżej). Czy zatem stara fotka przedstawia prototyp o zmienionym wyglądzie? Może nowa w ogóle nie przedstawia tabletu Nokii? A może jest to coś w rodzaju nakładki na tył umożliwiającej dokowanie do urządzeń peryferyjnych? Bóg raczy wiedzieć.

 

nokia_sirius_tablet

Nokię Lumia 2520 poznamy 22 października we wtorek na konferencji Nokia World w Abu Zabi.

Via

Be Sociable, Share!