BVvHItDCEAEVcJK

Kolejne przecieki dotyczące tabletofonu Nokia Lumia 1520 zwiększają mój apetyt na to urządzenie. Teraz możemy zobaczyć, jak będzie się prezentować w czerwonej obudowie.

Nokia stosunkowo późno wkracza w segment tabletofonów, lecz – wedle przysłowia – lepiej późno, niż wcale. Nokia Lumia 1520 będzie dla Finów pierwszym urządzeniem tego typu. Zostanie zaprezentowana we wtorek 22 października na konferencji Nokia World w Abu Zabi.

Do tej pory mogliśmy ją już ujrzeć na paru zdjęciach i grafikach, lecz ani razu nie widzieliśmy jej w czerwonym kolorze. Jak się w nim prezentuje? Według mnie naprawdę dobrze.

Na tej grafice możemy ujrzeć dodatkowo aplikację Storyteller, która trafiła na ekran główny. Jest to potwierdzenie plotki, że Microsoft szykuje na Windows Phone’a 8 i Windowsa 8 nową apkę do oglądania zdjęć w przejrzystej formie osi czasu.

Lumia 1520 ma charak­tery­zować się wyświ­et­laczem o przekąt­nej 6″ i rozdziel­czości FullHD. Jej sercem będzie mocarny Snap­dragon 800, a wbu­dowany aparat otrzyma matrycę Pure­View 20 Mpix. Trzeba przyz­nać, że specy­fikacja przed­stawia się bardzo dobrze i nie odb­iega wcale od androidowej konkurencji.

Via

Ciekawe? Podziel się!