Galaxy-F_banner_design2

Już w przyszłym roku Samsung może wprowadzić na rynek linię smartfonów Galaxy F, które będą stały w hierarchii jeszcze wyżej od Galaxy S. Oprócz świetnej specyfikacji, Galaxy F mają cechować się obudowami wykonanymi z wysokiej klasy materiałów.

Samsung nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ilość sprzedawanych smartfonów z najwyższej półki. Galaxy S4 to rzeczywiście rewelacyjny telefon, lecz na pewno nie idealny. Z największą krytyką spotyka się jego jakość wykonania, która nie jest dużo lepsza od Androidów za mniej poniżej 1000 zł. Istnieje grupa osób, której ten stan rzeczy się zupełnie nie podoba i właśnie z powodu tandetnej obudowy zamiast Galaxy S4 wybiera sprzęt Sony’ego lub Apple’a.

Od razu widać, że Samsung, choć ma ogromną ilość smartfonów w swojej ofercie, nie może się pochwalić  komórką z wysokiej półki o ponadprzeciętnej jakości wykonania. A skoro luka jest, to zgodnie z polityką Samsunga należy ją załatać. Z tego powodu ma zrodzić się rodzina Galaxy F, na którą będą się składać modele z metalową obudową i specyfikacją nie odstającą od tego, co znamy z Galaxy S i Note. Jeśli chodzi o przekątne ekranów, mają one plasować się pomiędzy tymi właśnie dwiema rodzinami.

Jeśli wstępne informacje mówią prawdę, pierwszy Galaxy F zostanie zaprezentowany już na początku 2014 roku. Uważam, że takiego smartfona Samsungowi brakowało i Koreańczycy będą w końcu zatkać usta ostatnim malkontentom.

Via

 

Be Sociable, Share!