BU7_Lt8CEAAI-I7

Fani Nokii mogą mieć powód do radości, gdyż w przyszłym miesiącu ma odbyć się jej konferencja. Mówi się, że zostanie na niej zaprezentowanych aż sześć nowych urządzeń.

Jakiś czas temu @evleaks rozniósł wieść, jakoby Nokia miała zaprezentować Lumię 1520 26 września, czyli dzisiaj. Wszystko wskazuje na to, że się pomylił. Dzisiaj miało miejsce jedno dość ważne wydarzenie, jakim jest premiera Lumii 1020 na rynku indyjskim, lecz nie to nas interesuje 😉 Ta prawdziwa konferencja ma odbyć się 22 października w Abu Zabi. To właśnie w jej trakcie powinniśmy się spodziewać zaprezentowania pierwszego tabletofonu Nokii – Lumii 1520.

The Verge dotarło do informacji, które wskazują, że Lumia 1520 nie będzie jedynym urządzeniem, które zostanie wtedy przedstawione światu po raz pierwszy. Łącznie ma być ich aż sześć. Czy – prócz Lumii1520 – otrzymamy jej verizonowską wersję w innej obudowie, czyli Lumię 929? Być może. Możemy być niemal pewni premiery tabletu z Windowsem 8.1 RT, który ma otrzymać nazwę Lumia 2520. Pozostałe urządzenia będą zapewne budżetowymi komórkami, wśród których powinna się znaleźć Asha 500.

Nokia już teraz publikuje grafiki zapowiadające swoją konferencję. Znajdują się na nich takie hashtagi, jak #bliżej, #innowacjaodkrytananowo #człowiek, #przyszłość, czy #zawszepołączony. Ich interpretację pozostawiam Wam, gdyż niczego konkretnego nie jestem w stanie z nich wywnioskować.

abudhabi

 

BU7_Lt8CEAAI-I7

BU7jtKzCEAE9CCV

Mr7NZBW

Via

Be Sociable, Share!