bundle

Właśnie ruszyła kolejna akcja Humble Bundle dotycząca gier na Androida. Dzięki niej można nabyć cztery lub sześć gier w takiej cenie, którą sami zaproponujecie, a w dodatku wesprzecie fundacje charytatywne.

Humble Bundle to jedna z bardziej interesujących okazji do nabycia paru nowych gier. Jest to akcja, w której to sami możemy wybrać, ile za nie zapłacimy. Naprawdę – nie ma tutaj żadnych haczyków. Nie ma też żadnej wpłaty minimalnej i możemy kupić zestaw dobrych produkcji nawet za parę groszy (choć nie polecam tego – deweloperom też się coś od życia należy 🙂 )
 


 
Humble Mobile Bundle 2 zawiera następujące tytuły:

Bloons TD 5 – zadaniem gracza jest tutaj odpieranie ataku… pokaźnej liczby baloników za pomocą różnych środków, w tym np. dział czy bombowców. Jest to gra z gatunku tower defense.

Punch Quest – gra platformowa, w której musimy przemieszczać się w prawo, pokonując przy okazji różne przeszkody, zwykle za pomocą pięści. Oprawa graficzna utrzymana jest w stylu znanym z konsol z przełomu lat 80. i 90.

Star Command – strategiczna gra, w której zarządzamy statkiem kosmicznym i dążymy do ekspansji swojego kosmicznego terytorium.

Time Surfer – platformówka z przewijaną planszą jak w Mario, czyli coś podobnego do Punch Quest, lecz tutaj naszą supermocą nie jest wielka siła, a kontrola czasu.

Carmageddon 3D – klasyk znany z komputerów. Gra wyścigowa ze sporą dawką brutalności, która niegdyś budziła wielkie kontrowersje. Tą grę można otrzymać tylko wtedy, gdy zapłacicie więcej, niż średnią cenę oferowaną przez innych.

Ravensword: Showlands – trójwymiarowa gra typu RPG. Jak na grę tego typu przystało, nie brakuje w niej sporej ilości walk z potworami i questów do wykonania. Tą grę można otrzymać tylko wtedy, gdy zapłacicie więcej, niż średnią cenę oferowaną przez innych.

 

Jak napisałem wyżej, dwie ostatnie gry są dostępne tylko wtedy, gdy postanowimy zapłacić więcej, niż średnią cenę. Zwykle w Humble Bundle jest tak, że średnia cena rośnie z upływem czasu. Jeśli zatem myślicie o kupnie pełnego pakietu, najlepiej to zrobić jak najwcześniej. Obecnie średnia cena wynosi 4,52$. Pieniądze można rozdysponować w dowolny sposób pomiędzy deweloperami, organizatorami akcji Humble Bundle i fundacjami charytatywnymi.

Humble Mobile Bundle 2 skończy się 9 października o godzinie 20:00.

Humble Mobile Bundle 2

Be Sociable, Share!