Samsung-Galxy-Note2-LatestPriceinIndia.com_

Samsung może poszczycić się naprawdę rewelacyjnymi wynikami sprzedaży swoich smartfonów. Jego Galaxy Note II znalazł co najmniej 30 milionów nabywców. Tylko pozazdrościć!

Czy Samsunga jest w stanie cokolwiek zatrzymać? Zdaje się, że jest to niemożliwe, gdyż z roku na rok (z flagowca na flagowiec?) jego wyniki sprzedaży rosną coraz szybciej. Mamy na to kolejny dowód – Samsung szczyci się, że sprzedał już ponad 30 milionów egzemplarzy swojego tabletofona drugiej generacji, tj. Samsunga Galaxy Note II.

Dane te pochodzą od dyrektora naczelnego tajwańskiego oddziału telekomunikacji firmy Samsung, niejakiego Andy’ego Tu. Informacje te zgadzają się z wypowiedzią JK Shina sprzed kilku tygodni, w której poinformował, że cała linia Galaxy Note rozeszła się w 38 milionach egzemplarzy. Galaxy Note pierwszej generacji znalazł 10 milionów nabywców.

c959be5c5f44dc23e2c153c26b

Galaxy Note II w pierwszym miesiącu sprzedał się w 3 milionach sztuk, a następny miesiąc przyniósł kolejne 2 miliony. Jeszcze większe sukcesy odnosi Samsung Galaxy S4, który w przeciągu dwóch miesięcy trafił do… 20 milionów klientów. W ogóle rzecz biorąc, seria Galaxy S cieszy się dużo większą popularnością od ogromnych Note’ów.

Aż strach pomyśleć, jak poradzą sobie Galaxy Note 3 i Galaxy S5… Jak bardzo jest w stanie rosnąć sprzedaż kolejnych generacji flagowców Samsunga? Trudno powiedzieć, jak bardzo jeszcze może urosnąć sprzedaż smartfonów koreańskiej firmy. Mnie zastanawia, czy kiedyś dojdzie do sytuacji, w której zapotrzebowanie na jego urządzenia przewyższy możliwości produkcyjne Samsunga. Mimo wszystko, wierzę w wydajność azjatyckich zakładów i mam nadzieję, że tak się nigdy nie stanie 😉

Via

Be Sociable, Share!