LUMIA1820

Do sieci trafiła grafika przedstawiająca Lumię 1820. Zgadza się – wcale nie zapomniałem dodać do nazwy słówka Nokia. Miałby to być pierwszy smartfon, który w widoczny sposób pokaże fakt wykupienia fińskiej firmy przez Microsoft.

Żeby nie było: od razu mówię, że są duże szanse na to, że mamy do czynienia jedynie z fałszywką, więc wiadomość traktujcie jako mało wiarygodna plotkę. W każdym razie wypada Was o tym poinformować – a może jestem w błędzie i to właśnie tak będzie prezentować się Nokia Lumia 1820?

Lumia 1820 miałaby być pierwszą Lumią stworzoną pod banderą Nokii nie jako autonomicznej firmy, lecz oddziału Microsoftu. Ma ona otrzymać system operacyjny Windows Phone 8.1, co można dostrzec po sporych zmianach w ekranie blokady. W jego dolnej części widać Cortanę – asystenta głosowego, który ma nadejść właśnie wraz z Windowsem Phone 8.1.

Warto zwrócić jednak uwagę, że grafika z telefonem jest prosta i odbiega ona standardami od renderów prasowych , którymi raczą nas producenci. Taką grafikę mógłby sklecić średnio-zaawansowany domorosły pasjonat Photoshopa i właśnie z tego powodu uważam, że jest to fejk.

Za przeciek odpowiada internauta o nicku Qxerro. Umieścił on także logotyp Lumii, który pasuje stylistyką do wizji One Microsoft.

Via

 

BU7V4TSCYAAvxF-

Ciekawe? Podziel się!