LUMIA1820

Do sieci trafiła grafika przed­staw­ia­jąca Lumię 1820. Zgadza się — wcale nie zapom­ni­ałem dodać do nazwy słówka Nokia. Miałby to być pier­wszy smart­fon, który w widoczny sposób pokaże fakt wykupi­enia fińskiej firmy przez Microsoft.

Żeby nie było: od razu mówię, że są duże szanse na to, że mamy do czynienia jedynie z fałszy­wką, więc wiado­mość trak­tu­j­cie jako mało wiary­godna plotkę. W każdym razie wypada Was o tym poin­for­mować — a może jestem w błędzie i to właśnie tak będzie prezen­tować się Nokia Lumia 1820?

Lumia 1820 miałaby być pier­wszą Lumią stwor­zoną pod ban­derą Nokii nie jako auto­nom­icznej firmy, lecz odd­zi­ału Microsoftu. Ma ona otrzy­mać sys­tem oper­a­cyjny Win­dows Phone 8.1, co można dostrzec po sporych zmi­anach w ekranie blokady. W jego dol­nej części widać Cor­tanę — asys­tenta głosowego, który ma nade­jść właśnie wraz z Win­dowsem Phone 8.1.

Warto zwró­cić jed­nak uwagę, że grafika z tele­fonem jest prosta i odb­iega ona stan­dar­d­ami od ren­derów pra­sowych , którymi raczą nas pro­du­cenci. Taką grafikę mógłby skle­cić średnio-zaawansowany domorosły pasjonat Pho­to­shopa i właśnie z tego powodu uważam, że jest to fejk.

Za prze­ciek odpowiada inter­nauta o nicku Qxerro. Umieś­cił on także logo­typ Lumii, który pasuje styl­istyką do wizji One Microsoft.

Via

 

BU7V4TSCYAAvxF-

Ciekawe? Podziel się!