bg-first-step

Orange ogłosiło kolejną edycję swojej zabawy Testuj z Orange. Jej uczestnicy mają okazję przez krótki okres czasu stać się testerami flagowych smartfonów, a najlepsi z nich będą mogli zabrać je na zawsze.

Konkurs Testuj z Orange to jedna z ciekawszych inicjatyw polskich operatorów. Polega ona na tym, że wylosowane ze zgłoszonych osób mają okazję testować smartfony z wysokiej półki. Podczas testów uczestnicy będą musieli wykonywać różne zadania wymyślone przez operatora. Osoby, które wywiążą się ze swojego zadania najlepiej, będą mogły zatrzymać swój testowany obiekt na zawsze.

W tej edycji do zdobycia są nie byle jakie smartfony: Nokia Lumia 1020 i Sony Xperia Z1. Oba z nich cechują się wyjątkowymi możliwościami fotograficznymi. Nokia za sprawą aparatu PureView 41 Mpix jest w stanie wykonywać zdjęcia o niespotykanie wysokim poziomie szczegółów. Podobnie jest z japońską Xperią Z1, której aparat ma co prawda mniejszą rozdzielczość (20 Mpix), lecz wykonuje wcale nie gorsze zdjęcia.

Konkurs składa się z dwóch etapów: kwalifikacyjnego i testowego. Etap kwalifikacyjny trwa od 23 września do 6 października i to właśnie w tym czasie powinniśmy wysyłać swoje zgłoszenia. Z kolei etap testowy rozpocznie się z dniem 21 października i skończy 10 listopada 2013 roku.

Orange pomiędzy osobami zgłoszonymi rozlosuje 20 smartfonów Nokia Lumia 1020 i tyle samo Xperii Z1. Spośród nich 10 najlepszych testerów obu telefonów otrzyma je na zawsze.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść w ten link.

Be Sociable, Share!