iPhone 5S 5C sprzedaż

Nie mogło być inaczej – tradycji stało się zadość, czyli kolejny rekord sprzedaży został pobity przez Apple. iPhone 5S i iPhone 5C sprzedały się w ilości 9 milionów egzemplarzy, jak to się ma w stosunku do poprzedników iPhone 5 i 4S?

9 milionów sprzedanych smartfonów w pierwszy pełen weekend sprzedaży – tak właśnie wygląda debiut słuchawek iPhone 5S i iPhone 5C. To był nie tylko kolejny historyczny wyczyn tej firmy ale także należy powiedzieć, że po raz pierwszy równocześnie zadebiutowały aż dwa modele z nadgryzionym jabłkiem.

Dla przypomnienia iPhone 5 sprzedał się w ilości 5 milionów egzemplarzy, natomiast iPhone 4S w czterech milionach egzemplarzy. Mowa oczywiście o weekendowym debiucie tych gadżetów.

To jednak nie wszystko, bo w ubiegłą środę miała miejsce aktualizacja systemu iOS opatrzona numerkiem 7. Tak więc iOs 7 zainstalowany został już na 200 milionach urządzeniach, co stanowi kolejny rekord – najszybciej rozpowszechnioną aktualizację na świecie.

Złośliwcy krzyczą: Apple się kończy! a Apple odpowiada im w ten sposób. Jak żyć? (pytają specjaliści od sprzedaży i marketingu w Samsungu:)

iPhone 5S red

Ciekawe? Podziel się!