YouTube

YouTube wkrótce udostępni nam funkcję pobierania filmików przez swoją aplikację tak, by można było je oglądać później w trybie offline. To brzmi dobrze!

Oglądanie filmów na YouTube z wykorzystaniem mobilnego Internetu może być uciążliwe. Często zdarzają się słabe transfery, braki zasięgu i inne potworne zdarzenia. Z tego powodu spędzanie czasu z YouTubem jest najprzyjemniejsze w domu, przy łączeniu się z Wi-Fi.

Na szczęście wkrótce aplikacja YouTube zostanie zaktualizowana i otrzyma możliwość pobierania klipów wideo na pamięć telefonu w celu ich odtworzenia w późniejszym czasie z poziomu apki. Niestety, Google zamierza ustalić limit długości pobranego materiału, lecz jeszcze nie wiadomo, ile on będzie wynosił. W każdym bądź razie, całego Internetu na pamięć smartfona nie zgramy 😀

Aktualizacja, która to umożliwi jest przewidziana na listopad. Jednakże, już teraz są dostępne aplikacje, które umożliwiają pobieranie filmików na pamięć urządzenia. Użytkownicy Androida mogą skorzystać z programu o wymownej nazwie YouTube Downloader, lecz nie jest on dostępny w Google Play i należy go znaleźć w odmętach Internetu.

Nie wspomniano, które z platform otrzymają opisywaną funkcję. Androida jestem pewien, iOS-a raczej też, lecz co z Windows Phonem?

Via

Be Sociable, Share!