xl_LG_Optimus_Vu_lead_624

LG nie ma szczęścia do swojej serii tabletofonów Vu. Zarówno pierwsza, jak i druga generacja tych urządzeń sprzedały się bardzo słabo, lecz firma nie zamierza się poddać. Przysłowie mówi, że do trzech razy sztuka, więc może LG Vu 3 uda się osiągnąć popularność?

LG Vu I i II okazały się niewypałem. Stosunek ceny do jakości w ich przypadku był mizerny, specyfikacja nie mogła równać się tej, którą serwowała konkurencja, a charakterystyczne proporcje ekranu tylko przeszkadzały w wygodnym korzystaniu. W Vu III ekran co prawda dalej będzie cechował się aspektem 4:3, lecz można wnioskować, że będzie to bardziej udane urządzenie od swoich poprzedników.

LG Vu III ma otrzymać czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz, 2 GB RAM-u, oraz specyficzny, 5.2-calowy ekran o proporcjach 4:3 i rozdzielczości 1280x960 pikseli. Systemem operacyjnym rządzącym całością zostanie Android 4.3 Jelly Bean.

Vu III ma kosztować 465£, co daje 2 330 zł.Jest to dużo mniej, niż w przypadku Samsunga Galaxy Note’a 3, który kosztuje ok. 3 tys. zł. Różnica cenowa jest spora, lecz Note 3 zdaje się być dużo ciekawszym tabletofonem. Jeśli jednak dla Was liczy się niska cena, powinniście zainteresować się nadchodzącym LG. Jego premiera ma odbyć się na przełomie września i października.

Via

Be Sociable, Share!