nokia-lumia-1520

Mamy już pierwsze informacje na temat daty premiery pierwszego tabletofonu Nokii. Nie należy ich jednak traktować jako pewnika, gdyż jest to nieoficjalny (choć zdecydowanie wiarygodny) przeciek.

Nokia Lumia 1520 (zwana także jako Nokia Bandit, Microsoft Phablet, Nokia Beastie lub To duże od Nokii) od jakiegoś miesiąca jest obiektem, wokół którego w ostatnim czasie powstało wiele plotek. Tabletofon Nokii został już sfotografowany kilkukrotnie, znamy też jego nieoficjalną specyfikację. Doświadczenie każe nam spodziewać się, że Finowie planują pokazać to urządzenie w niedalekiej przyszłości. To, co nas interesuje najbardziej, to oczywiście konkretna data premiery Lumii 1520. Ta została ujawniona przez właściciela Twittera @evleaks.

Według @evleaks Nokia Lumia 1520 ma zostać zaprezentowana 26 września, co zostało przekazane tym Tweetem:

 

 

Kolejną wiadomością z tego samego źródła jest to, że Lumia 1520 otrzyma aparat 20 Mpix PureView. Takie informacje mogliśmy usłyszeć już od jakiegoś czasu, lecz dobrze wiedzieć, że zostały one potwierdzone przez czołowy kanał zajmujący się przeciekami na temat Nokii.

 

Jeśli chodzi o datę premiery, to ta informacja jest zgodna z tym, co możecie ujrzeć na poniższym zdjęciu przedstawiającym stronę rejestracji konta na wydarzenie Nokii, które odbędzie się w Nowym Jorku w dniach 26-27 września. Teraz możemy być niemal pewni, że ta impreza dotyczy Lumii 1520.

Via/Via

Ciekawe? Podziel się!