f

W Internecie pojaw­iły się pier­wsze filmiki przed­staw­ia­jące sys­tem Win­dows Phone 8 z wgraną aktu­al­iza­cją GDR3/Bittersweet Shim­mer. Zobacz­cie, co przyniesie nam kole­jna wer­sja mobil­nego sys­temu Microsoftu!

Co prawda GDR2 jest jeszcze nowoś­cią, lecz Microsoft już teraz pracuje w pocie czoła nad kole­jną aktu­al­iza­cją dla Win­dows Phone 8, czego namacal­nym dowo­dem są dwa filmiki, które trafiły do sieci. Użytkownik Win­dows Phone Cen­tral Forum o nicku xs2k napisał, że nabył na Craiglist Nokię Lumia 920. Ku jego zaskocze­niu okazało się, że jego smart­fon posi­ada pre­in­stalowany Win­dows Phone GDR3 z dodatkowym paki­etem funkcyjnym Nokii o nazwie Bit­ter­sweet Shim­mer (następca Ambera). Ku naszej uciesze nagrał dwa filmiki przed­staw­ia­jące go w akcji.


Mógłbym tutaj opisy­wać każdą funkcję po kolei, ale myślę, że nie będzie miało to sensu — jeśli wierzyć reklamom, jeden obraz znaczy więcej, niż tysiąc słów, a co dopiero dwa filmiki. W każdym razie przeczuwam, że Win­dows Phone 8 idzie w dobrym kierunku i każdy kole­jny update sprawia, że staje się coraz bardziej kom­pletny. Prob­lem w tym, że konkurencja w postaci Androida i iOS-a jest wciąż o kilka kroków z przodu i Microsoft raczej szy­bko nie dorówna tym systemom.

Aha — mam nadzieję, że nie odpłynęliś­cie pod­czas oglą­da­nia drugiego filmiku. Mi zapewnił niezły mind­fuck — facet z maską PSY hej­tu­jący Apple i słucha­jący mocno anglo­języ­cznego j-popu o Galaxy trzy­ma­jący Nokię Lumię jest na swój sposób zadziwiający ;)

Via

Ciekawe? Podziel się!