f

W Internecie pojawiły się pierwsze filmiki przedstawiające system Windows Phone 8 z wgraną aktualizacją GDR3/Bittersweet Shimmer. Zobaczcie, co przyniesie nam kolejna wersja mobilnego systemu Microsoftu!

Co prawda GDR2 jest jeszcze nowością, lecz Microsoft już teraz pracuje w pocie czoła nad kolejną aktualizacją dla Windows Phone 8, czego namacalnym dowodem są dwa filmiki, które trafiły do sieci. Użytkownik Windows Phone Central Forum o nicku xs2k napisał, że nabył na Craiglist Nokię Lumia 920. Ku jego zaskoczeniu okazało się, że jego smartfon posiada preinstalowany Windows Phone GDR3 z dodatkowym pakietem funkcyjnym Nokii o nazwie Bittersweet Shimmer (następca Ambera). Ku naszej uciesze nagrał dwa filmiki przedstawiające go w akcji.


Mógłbym tutaj opisywać każdą funkcję po kolei, ale myślę, że nie będzie miało to sensu – jeśli wierzyć reklamom, jeden obraz znaczy więcej, niż tysiąc słów, a co dopiero dwa filmiki. W każdym razie przeczuwam, że Windows Phone 8 idzie w dobrym kierunku i każdy kolejny update sprawia, że staje się coraz bardziej kompletny. Problem w tym, że konkurencja w postaci Androida i iOS-a jest wciąż o kilka kroków z przodu i Microsoft raczej szybko nie dorówna tym systemom.

Aha – mam nadzieję, że nie odpłynęliście podczas oglądania drugiego filmiku. Mi zapewnił niezły mindfuck – facet z maską PSY hejtujący Apple i słuchający mocno anglojęzycznego j-popu o Galaxy trzymający Nokię Lumię jest na swój sposób zadziwiający 😉

Via

Be Sociable, Share!