wild-blood

Gameloft wydał kole­jną grę na plat­formę Win­dows Phone 8. Mowa o Six Guns — całkiem porząd­nym west­ernie dostęp­nym za darmo.

Win­dows Phone to sys­tem, który potrze­buje więcej gier jak kania deszczu. Pod wzglę­dem gry­wal­nych, dużych tytułów ta plat­forma cały czas pozostaje daleko w tyle za iOS-em i Androi­dem. Na szczęś­cie, Gameloft co jakiś czas wypuszcza na niego swoje starsze pro­dukcje. Tym razem wybór padł na Six Guns.

f71445a9-6d72-4146-8922-525016d76711

Gra stawia nas w roli kow­boja Bucka Crosshawa, przed którym czeka wiele przygód, które dobrze znamy z filmów west­er­nowych. W czter­dzi­estu mis­jach dane nam będzie m.in. ujeżdżać konie, czy strze­lać do zastępów wrogów. Akcja roz­grywa się w piaszczystych rejonach Ore­gonu i Ari­zony. Jeśli gral­iś­cie w pece­towe gry z serii Call of Juarez lub w Red Dead: Redemp­tion i baw­iliś­cie się przy nich dobrze, również i tutaj powin­niś­cie być zadowoleni.67dec682-f5c9-4291-ae09-5815dceb1672

Six Guns zostało zop­ty­mal­i­zowane pod smart­fony z niższej półki, dzięki czemu uru­chomi się nawet na Nokii Lumia 520 mającej 512 MB pamięci RAM. Chwalę to sobie, gdyż gra wygląda na całkiem wyma­ga­jącą. Waży ona niecałe pół giga­ba­jta, posi­ada wspar­cie dla Xbox LIVE i — co chyba najważniejsze — nie kosz­tuje ani grosza.

Gra została wcześniej wydana także na sys­temy iOS i Android.

Six Guns — Win­dows Phone 8 Download.

Ciekawe? Podziel się!