Screen-Shot-2013-04-14-at-09.14.42-600x420 (1)

To będzie już drugi dzisiejszy news na temat Nokii od @evleaks. Okazuje się, że zna nazwę nadchodzącego tabletofonu fińskiego producenta. Czy dzisiaj zostanie on zaprezentowany na moskiewskiej konferencji?

@evleaks nie próżnuje i publikuje w Internecie kolejne przecieki, których spora część dotyczy Nokii. Tak jest z jego jedną z ostatnich wiadomości. Brzmi ona następująco:

Nokia Bandit = Lumia 1520

 

Cóż, wiadomość lakoniczna i prosta w zrozumieniu – nawet nie muszę dokonywać tłumaczenia 😀

Dla tych, którzy nie są w temacie – Nokia Bandit to dotychczasowa, umowna nazwa dla nadchodzącego tabletofonu Nokii. Ma on charakteryzować się wyświetlaczem FullHD o przekątnej 6″, procesorem Snapdragon 800 i aparatem 20 Mpix. Nie zabraknie też systemu Windows Phone 8 z aktualizacją GDR3.

Istnieje duża szansa, że Lumia 1520/Bandit zostanie zaprezentowana nie za miesiąc, nie za parę tygodni lecz… dzisiaj. To właśnie dziś, 28 sierpnia odbędzie się konferencja Nokii w Moskwie, podczas której ma nastąpić tajemnicza światowa premiera. Na obecną chwilę trudno powiedzieć, czy chodzi o właśnie to urządzenie, czy na przykład o tablet z Windowsem RT, czy też o oba z nich. A może chodzi tylko o nowe Ashe? Tego jeszcze nie wiemy, ale postaramy się poinformować o tym jeszcze dzisiaj, gdy wszystko będzie jasne 🙂

Via

Ciekawe? Podziel się!