1368086201_495015410_13-Samsung-Galaxy-Note-Rs21500-Price-is-Negotiable-

Sam­sung Galaxy Note III coraz bliżej, więc dowiadu­jemy się o nim coraz to więcej rzeczy. Kore­ańskie mate­ri­ały pra­sowe mówią o tym, że ten tableto­fon może otrzy­mać aparat z możli­woś­cią nagry­wa­nia filmów w rozdziel­czości 4K oraz będzie w stanie odt­warzać pliki audio w jakości  24-bit/192KHz.

Sam­sung Galaxy Note III z pewnoś­cią będzie jed­nym z najlepiej sprzeda­ją­cych się smart­fonów tego roku. Właś­ci­wie rzecz biorąc, Sam­sung tak naprawdę nie musi­ałby robić zbyt wiele — wystar­czyłoby, że weźmie model Galaxy S4, pow­ięk­szy mu ekran, doda S-Pen i zmieni pro­ce­sor (na np. o taki). Poprzed­nie Note’y różnił się od swoich S-odpowiedników właśnie w ten sposób, lecz trze­cia gen­er­acja może dodać od siebie coś więcej.

Przede wszys­tkim, już od jakiegoś czasu słyszy się, że Sam­sung mocno ekspery­men­tuje z jed­nos­tką aparatu w Galaxy Note III. Początkowo zamierzano wstawić opty­czną sta­bi­liza­cję obrazu, lecz prawie na pewno final­nie jej nie otrzyma. Pod znakiem zapy­ta­nia stoi fizy­czny, dwupoziomowy spust aparatu. Teraz kore­ańskie media znalazły w mate­ri­ałach pra­sowych infor­ma­cję, jakoby Sam­sung Galaxy Note III miał być pier­wszym smart­fonem nagry­wa­ją­cym klipy wideo w 4K i odt­warza­ją­cym muzykę w jakości 24-bit/192KHz. No cóż — może jest to prawda, lecz pier­wszy to on nie będzie :) Chwilę przed Notem III ma ukazać się Xpe­ria i1 Honami, która także będzie nagry­wać w 4K, z kolei audio w 24-bit/192KHz już teraz można bez prob­lemu odsłuchać w LG G2.

Sam­sung Galaxy Note III zade­bi­u­tuje pod­czas targów IFA 2013 w przyszłym tygod­niu. Czekamy!

Via

Ciekawe? Podziel się!