1368086201_495015410_13-Samsung-Galaxy-Note-Rs21500-Price-is-Negotiable-

Samsung Galaxy Note III coraz bliżej, więc dowiadujemy się o nim coraz to więcej rzeczy. Koreańskie materiały prasowe mówią o tym, że ten tabletofon może otrzymać aparat z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K oraz będzie w stanie odtwarzać pliki audio w jakości  24-bit/192KHz.

Samsung Galaxy Note III z pewnością będzie jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów tego roku. Właściwie rzecz biorąc, Samsung tak naprawdę nie musiałby robić zbyt wiele – wystarczyłoby, że weźmie model Galaxy S4, powiększy mu ekran, doda S-Pen i zmieni procesor (na np. o taki). Poprzednie Note’y różnił się od swoich S-odpowiedników właśnie w ten sposób, lecz trzecia generacja może dodać od siebie coś więcej.

Przede wszystkim, już od jakiegoś czasu słyszy się, że Samsung mocno eksperymentuje z jednostką aparatu w Galaxy Note III. Początkowo zamierzano wstawić optyczną stabilizację obrazu, lecz prawie na pewno finalnie jej nie otrzyma. Pod znakiem zapytania stoi fizyczny, dwupoziomowy spust aparatu. Teraz koreańskie media znalazły w materiałach prasowych informację, jakoby Samsung Galaxy Note III miał być pierwszym smartfonem nagrywającym klipy wideo w 4K i odtwarzającym muzykę w jakości 24-bit/192KHz. No cóż – może jest to prawda, lecz pierwszy to on nie będzie 🙂 Chwilę przed Notem III ma ukazać się Xperia i1 Honami, która także będzie nagrywać w 4K, z kolei audio w 24-bit/192KHz już teraz można bez problemu odsłuchać w LG G2.

Samsung Galaxy Note III zadebiutuje podczas targów IFA 2013 w przyszłym tygodniu. Czekamy!

Via

Be Sociable, Share!