lg-l92-468x460

LG Opti­mus L9 II może być niezłą propozy­cją dla osób, które szukają niedro­giego smart­fona z dobrym i dużym wyświ­et­laczem. Wygląda na to, że wkrótce możemy doczekać się jego premiery.

LG Opti­mus L9 II właśnie trafił do sieci na ren­derze pra­sowym. Znamy też jego niepotwierd­zoną specy­fikację. Będzie to nieco odmłod­zony model Opti­mus L9 nie tak bardzo się od niej różniący - sądzę, że cena nie uleg­nie zmi­anie na droższą.

Opti­mus L9 II będzie się prezen­tował dość okazale za sprawą naprawdę dużego jak na tą klasę wyświ­et­lacza — będzie to panel o przekąt­nej 4,7″ o rozdziel­czości 1280x720 pik­seli. To przez niego można odnieść wraże­nie, że urządze­nie jest z klasy pre­mium. Nic bardziej myl­nego — pod maską ujrzymy dwur­dzeniowego Snap­drag­ona S4 MSM8320 1,2 GHz z grafiką Adreno 305, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci flash oraz baterię 2150 mAh. Aparat główny posi­ada matrycę 8 Mpix, nato­mi­ast dodatkowy, ten do strze­la­nia fotek samemu sobie na Insta­grama, 1,3 Mpix. Smart­fon będzie dzi­ałał pod kon­trolą Androida 4.1.2.

Specy­fikacja jest raczej śred­nia, więc właśnie taka, jakiej mogliśmy się spodziewać po następcy L9. Smart­fon z pewnoś­cią nie jest stwor­zony z myślą o wiel­kich fanach Androida, lecz do więk­szości codzi­en­nych zas­tosowań sprawdzi się doskonale. W dodatku nie można zapom­nieć o bardzo dobrym ekranie.

Mówi się, że LG Opti­mus L9 II będzie mieć swoją pre­mierę jeszcze w tym miesiącu.

Via

 

Ciekawe? Podziel się!