Screen-Shot-2013-08-23-at-07.33.37-600x409

Nokia Lumia 1020 stała się tematem głównym dwóch filmików umieszczonych przez dwie znane postacie z YouTube’a – MysteryGuitarManaWheezywaitera. Zobaczcie, co takiego wykombinowali!

Z tego co można wywnioskować, amerykański operator AT&T zaserwował Nokii Lumia 1020 naprawdę porządną kampanię reklamową w serwie YouTube. To, co w niej nietypowe to to, że AT&T nie stworzył własnych spotów, lecz poprosił o to znanych Jutuberów dając im szerokie pole do popisu.

Pierwszy z filmików zaprezentował znany MysteryGuitarMan, który wykonał wręcz tytaniczną pracę. Wykonał 931 zdjęć Lumią 1020, wrzucił je na Facebooka i na koniec stworzył za ich pomocą bardzo efektowny filmik poklatkowy. Bardzo podoba mi się profesjonalne podejście do stworzenia tego klipu – smartfon zdaje się być naprawdę ożywiony.


Wheezywaiter także wykonał swój filmik na temat Lumii 1020. Urządza w nim pogawędkę z natrętnym i nostalgicznym klonem samego siebie oraz przy okazji pokazuje fotograficzne funkcje Nokii Lumia 1020. Całość jest lekka i zabawna, lecz osoby nie znające języka angielskiego dużo z niego nie zrozumieją.


Jestem ciekaw, czy kampania będzie trwać dłużej i czy w najbliższym czasie nie zobaczymy Lumii 1020 na innych popularnych kanałach w YouTube.

 

Be Sociable, Share!