Screen-Shot-2013-08-23-at-07.33.37-600x409

Nokia Lumia 1020 stała się tem­atem głównym dwóch filmików umieszc­zonych przez dwie znane posta­cie z YouTube’a — Mys­tery­Gui­tar­ManaWheezy­wait­era. Zobacz­cie, co takiego wykombinowali!

Z tego co można wywnioskować, amerykański oper­a­tor AT&T zaser­wował Nokii Lumia 1020 naprawdę porządną kam­panię reklam­ową w ser­wie YouTube. To, co w niej niety­powe to to, że AT&T nie stworzył włas­nych spotów, lecz poprosił o to znanych Jutu­berów dając im sze­rokie pole do popisu.

Pier­wszy z filmików zaprezen­tował znany Mys­tery­Gui­tar­Man, który wykonał wręcz tytan­iczną pracę. Wykonał 931 zdjęć Lumią 1020, wrzu­cił je na Face­booka i na koniec stworzył za ich pomocą bardzo efek­towny filmik pok­latkowy. Bardzo podoba mi się pro­fesjon­alne pode­jś­cie do stworzenia tego klipu — smart­fon zdaje się być naprawdę ożywiony.


Wheezy­waiter także wykonał swój filmik na temat Lumii 1020. Urządza w nim pogawędkę z natręt­nym i nos­tal­gicznym klonem samego siebie oraz przy okazji pokazuje fotograficzne funkcje Nokii Lumia 1020. Całość jest lekka i zabawna, lecz osoby nie zna­jące języka ang­iel­skiego dużo z niego nie zrozumieją.


Jestem ciekaw, czy kam­pa­nia będzie trwać dłużej i czy w najbliższym cza­sie nie zobaczymy Lumii 1020 na innych pop­u­larnych kanałach w YouTube.

 

Ciekawe? Podziel się!