Recital_1

Microsoft stworzył całkiem zabawny spot reklamowy, który przedstawia wyższość aparatu w Nokii Lumii 1020 względem iUrządzeń oraz Samsungów. Możecie go obejrzeć w rozwinięciu wpisu.

Pamiętacie reklamę Lumii 920, która w zabawny sposób przedstawiała walkę pomiędzy właścicielami mobilnych urządzeń Apple i Samsunga podczas ceremonii ślubnej? Teraz Microsoft wypuścił kolejny spot z serii Don’t fight. Switch. 

Tym razem miejscem akcji jest szkolne przedstawienie, na którym każdy z rodziców stara się wykonać jak najlepsze zdjęcie swojej pociechy swoimi smartfonami i tabletami Apple’a i Samsunga. Niestety, zadanie to nie jest dla nich takie proste, jak mogłoby się wydawać. Oczywiście nie zabrakło też Nokii Lumia 1020, która ze zrobieniem dobrej fotki poradziła sobie śpiewająco. Nie będę wchodził w szczegóły, po prostu sami obejrzyjcie:

Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony dobrym humorem – filmik jest naprawdę zabawny i fajnie przedstawia stereotypowe zachowania fanbojów. Nie bez znaczenia jest też to, że reklama ma sens i Lumia 1020 prawdopodobnie byłaby w stanie wykonać bardzo dobre i czytelne zdjęcie w takich warunkach, czego nie można powiedzieć o iPhonach czy Samsungu Galaxy S4…

 

Be Sociable, Share!