178810-honami

Sony Xperia Honami została już zbenchmarkowana. Już przedpremierowe wyniki dla wersji tego smartfona na chiński rynek budzą podziw, lecz nic dziwnego – w końcu znajduje się w nim Snapdragon 800.

Sony Xperia i1 Honami prezentuje się naprawdę rewelacyjnie i może to być jedna z najjaśniej świecących gwiazd tego roku. Jej głównym atutem będzie aparat 20 Mpix z możliwością nagrywania filmów 4K, który ma pozostawić daleko w tyle pozostałe smartfony z Androidem i móc śmiało powalczyć z Nokią Lumia 1020.

honant

Teraz mamy dowód na to, że Honami będzie bardzo dobre nie tylko pod względem aparatu, lecz także i mocy. Dzięki zastosowaniu procesora Qualcomm Snapdragon 800 i 2 GB pamięci RAM udało się uzyskać wynik 30 625 punktów w benchmarku AnTuTu. Granicy 30 tys. punktów w przedpremierowych testach nie udało się przebić ani HTC One, ani Samsungowi Galaxy S4, ani też LG G2 (choć ten ostatni był bardzo blisko; uzyskał wynik 29 909 pkt.). Taki rezultat tylko pozytywnie nastraja do tego, co osiągną ci wszyscy modderzy i overclockerzy, którzy z pewnością będą w stanie wycisnąć jeszcze więcej. Należy jeszcze pamiętać, że wynik dotyczy chińskiej wersji. Czort jeden wie, czym ona będzie się odznaczać, lecz prawdopodobnie europejczycy nie dostaną wolniejszego urządzenia 🙂

Xperia i1 Honami w moich oczach zdaje się być naprawdę rewelacyjnym urządzeniem – Snapdragon 800, aparat 20 Mpix, wyświetlacz Full HD wykonany w technologii Triluminos, slot na karty pamięci, świetne wykonanie i niezła nakładka systemowa – czego chcieć więcej?

Via

Ciekawe? Podziel się!