gsmarena_001 (10)

28 sierpnia w Moskwie  Nokia będzie mieć swoją konferencję, na której zaprezentuje swoje nowe urządzenie (lub urządzenia). Czy to tego dnia dowiemy się o tablecie Nokii z Windowsem RT? A może chodzi o Lumię 825?

Nokia może się poszczycić naprawdę interesującym tegorocznym portfolio. Zaprezentowała kilka niezłych maluchów z serii Asha, stylową Lumię 925, Lumię 1020 z rewelacyjnym aparatem i dużą Lumię 625. To jednak jeszcze nie koniec! Jest już pewne, że jeszcze w tym miesiącu poznamy kolejne urządzenie Finów.

W ostatnich tygodniach mówiło się kilkakrotnie o dwóch urządzeniach, które Nokia planuje wprowadzić do sprzedaży. Pierwszym z nich jest tablet z Windowsem RT, czterordzeniowym procesorem Snapdragon 800 i ekranem FullHD. Drugie to Lumia 825 – tabletofon z ponad pięciocalowym wyświetlaczem (5,2″?) 720p i Snapdragonem 400. Czyżby Nokia planowała oficjalnie przedstawić oba z nich podczas swojej moskiewskiej konferencji?

Nokia to wydarzenie reklamuje banerem z napisami w cyrylicy. Wielokrotnie Finowie na takich grafikach zapowiadających konferencje zamieszczali gry słowne czy symbole, które pozwalały nam co nieco pogdybać. Niestety, tym razem tak nie jest – napis głosi światowa premiera, a w tle widzimy klawiaturę jakiegoś instrumentu klawiszowego.

Via

Be Sociable, Share!