1357145646_468894426_1-Pictures-of--Lg-nexus-4-rooted-new-in-box-475

Nowe plotki głoszą, że Nexus 5 może zostać pokazany w najbliższych miesiącach. Jego produkcją ma się zająć LG i będzie bazował na niedawno zaprezentowanym modelu G2.

LG już wyprodukowało jednego smartfona z serii Nexus – mowa oczywiście o LG Nexusie 4, który wciąż jest bardzo interesującym urządzeniem. Charakteryzuje się zaskakująco dobrym (o wiele lepszym od pozostałych komórek LG) wykonaniem obudowy, szybkim procesorem i – oczywiście – brakiem slotu na karty pamięci.

Nexus 4 wkrótce może przejść do przeszłości za sprawą nowego modelu, Nexusa 5. Wietnamska strona Tinhte.vn informuje, że smartfon będzie bazował na świetnym LG G2. Odziedziczy po nim procesor Snapdragon 800 2,3 GHz i wyświetlacz FullHD o przekątnej 5,2″. Całkowicie odmienny ma być natomiast wygląd, który będzie garściami nawiązywał do poprzednika. Natrafimy na duże połacie szkła zarówno z przodu i z tyłu i z pewnością nie uświadczymy charakterystycznych przycisków do sterowania głośnością umieszczonych na tylnej części urządzenia, jak w LG G2.

Co ciekawe, jeszcze pod koniec maja LG się wypowiadało, że nie ma w planach stworzenia kolejnego Nexusa. No cóż – w międzyczasie sporo mogło się wydarzyć i być może Koreańczycy z LG już teraz współpracują z Google nad nowym smartfonem. Niestety, ciężko powiedzieć, kiedy dokładnie zostanie zaprezentowany – spodziewajcie się go jednak w najbliższych miesiącach.

Via

http://dailymobile.pl/2013/05/29/nexus-5-lg-nie-ma-go-w-planach/

Be Sociable, Share!