screen568x568

Posi­adacze urządzeń firmy Apple mogą już teraz cieszyć się grą Plants vs. Zom­bies 2. Jest ona dostępna… za darmo!

Plants vs. Zom­bies to moja ulu­biona gra typu tower defense, dlat­ego na infor­ma­cje na temat jej kole­jnej części czekałem już od dawna. W końcu jest już dostępna dla graczy z całego świata.

Niestety, na chwilę obecną grą mogą się zad­owolić wyłącznie posi­adacze iUrządzeń z jabłkiem na obu­dowie. Właś­ci­ciele maszynek z Androi­dem (nie wspom­i­na­jąc już o Win­dows Phone 8) muszą jeszcze poczekać… Może być nawet tak, że gra nigdy nie wyjdzie na te plat­formy, gdyż EA nigdzie ofic­jal­nie nie stwierdz­iło, że gra trafi poza iOS. Jest to jed­nak bardzo wysoce praw­dopodobne, gdyż nie dość, że tytuł jest dar­mowy i poprzed­nia część wyszła na Androida, to jeszcze nękała pop-upem rekla­mu­ją­cym kole­jną część.

screen480x480

Gra nie zmieniła się w dużym stop­niu. Zasady pozostały takie same — wciąż musimy staw­iać roślinki po lewej stronie ekranu i odpierać ataki rośli­nożernych zom­bie. Zmieniły się oczy­wiś­cie tła, pom­niejsze mech­a­nizmy i zostały dodane nowe roślinki.

To, co jest zaskaku­jące to to, że Plants vs. Zom­bies 2 jest dostępne za darmo. Niestety, oznacza to wprowadze­nie wielu uciążli­wych mikro­transakcji, bez których co prawda też da się grać, lecz jest to dużo trud­niejsze. Mogliśmy się tego spodziewać, w końcu Pop­Cap zostało wyku­pi­one przez EA

Via

Ciekawe? Podziel się!