Nokia-Phablet

Mamy nowe informacje na temat Nokii Lumia 825. Zostanie wyposażona w czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 i – choć to już nie jest żadną nowością – naprawdę duży ekran.

Nokia rozszerza swoją  gamę smartfonów o modele z nazewnictwem x25. Pierwsza była Lumia 925, a od niedawna do oferty tej firmy doszła Lumia 625. Naturalną koleją rzeczy byłoby pojawienie się w niedalekiej przyszłości modeli: Lumia 525, Lumia 725 i Lumia 825. Są już nowe wieści na temat tej ostatniej – może Nokia zaprezentuje ją jeszcze przed końcem wakacji?

Do sieci wyciekły szczątkowe dane na temat tego smartfona. Dowiadujemy się z nich m.in, że otrzyma czterordzeniowy procesor i grafikę Adreno 305. Możemy mieć zatem pewność, że procesorem zostanie Qualcomm Snapdragon 400, gdyż to on jest jedynym czterordzeniowcem z takim GPU. Znamy też rozdzielczość wyświetlacza, choć nie powinna ona nikogo zaskoczyć – 720×1280 pikseli.

Co prawda nowy przeciek nie mówi nic o wielkości ekranu, lecz mówi się – bardzo nieoficjalnie – o zastosowaniu panelu 5,2″. Jest to naprawdę dużo, lecz zdaje się, że wszystkie nowe smartfony Nokii takie będą.

Myślę, że wkrótce możemy doczekać się kolejnych doniesień na temat Nokii Lumia 825. Wygląda też na to, że nie powinniśmy długo czekać na jej oficjalną premierę.

Via

Ciekawe? Podziel się!