gsmarena_005

Do Internetu trafiły zdjęcia przedstawiające Xperię Z Ultra obok HTC One. Okazuje się, że wyświetlacz w tym pierwszym urządzeniu prezentuje się naprawdę świetnie.

Smartfony Sony’ego nie cechują się dobrymi ekranami. O ile taka Xperia S czy Xperia Z mogą się pochwalić świetnym PPI i rozdzielczością, lecz słabo wypadają pod względem kątów widoczności, spektrum barw czy jasności. Na szczęście, wygląda na to, że Xperia Z Ultra w końcu pozbędzie się tych problemów.

Zastosowany w niej ekran Triluminos miał cechować się świetnymi barwami i równie dobrym kontrastem. Okazuje się, że rzeczywiście tak jest i zapewnienia producenta wcale nie były mrzonkami.

Do Internetu przedostały się fotki przedstawiające Xperię Z Ultra w towarzystwie HTC One z włączonymi wyświetlaczami. O ile HTC One charakteryzuje się jednym z najlepszych ekranów na rynku (SLCD3, świetne kolory i kąty widzenia), to japońska konkurentka bije go na głowę, co możecie zobaczyć na własne oczy.

gsmarena_001 (9)

gsmarena_003 (2)

gsmarena_002 (3)

gsmarena_004 (4)

Sony Xperia Z Ultra to niesamowity kawał technologii. Posiada świetny procesor, aparat, wyświetlacz i w ogóle trudno dopatrzyć się jej słabych punktów. Oczywiście pod warunkiem, że odpowiadają Wam rozmiary wyświetlacza, który jest przeogromny (6,4″!). Boję się tylko jej ceny – ma ona wynosić ok. 3 000 zł. Czy to nie za wiele jak na smartfon?

Via

Be Sociable, Share!