gsmarena_001 (8)

LG prezentuje nowy smartfon, którego można zaliczyć do najniższej smartfonowej ligi. Będzie tani, lecz czy cena zrekompensuje ślamazarność i brak mocy?

Nie jestem fanem tanich komórek z Androidem. Wróć, za mało powiedziane – nie cierpię ich. Są mułowate, reagują z opóźnieniem na każdą komendę użytkownika, a smart-funkcje takie, jak przeglądanie internetu, oglądanie filmów czy strzelanie fotek za ich pomocą to droga przez mękę. Mimo to ciągle znajduje się- całkiem spora! – grupa osób, która je kupuje.

LG właśnie wypuściło model Optimus L1 II. Charakteryzuje się trzycalowym ekranem o rozdzielczości 320×240 pikseli, procesorem Snapdragon 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, aparat 2 Mpix (bez autofocusa), akumulatorem 1 540 mAh, 4 GB pamięci wewnętrznej i slotem na karty micro-SD. Systemem operacyjnym został Android 4.1.2 Jelly Bean.

lg-optimus-l1-ii-smartfon-przod

Smartfon będzie oferowany w białym i czarnym kolorze. Jego cena ma wynieść 95$, a więc ok. 300 zł. Nie jest drogo, no ale czy naprawdę warto? Myślę, że za tą cenę lepiej zdecydować się na komórki Nokii z serii Asha, które z pewnością będą dużo mniej powolne. Jeśli ktoś już na prawdę potrzebuje Androida, to poleciłbym mu raczej dozbierać więcej gotówki, lub kupić coś używanego. LG Optimus L1 II mnie nie przekonuje.

Via

Be Sociable, Share!