tab2

Chipset Nvidia Tegra 4 nie zyskał zainteresowania twórców urządzeń mobilnych. Nie to, że jest słaby, lecz po prostu nikt nie jest do niego przekonany tak, jak do m.in. Snapdragona 600/800. Skoro na innych Nvidia nie może liczyć, postanawia działać na własną rękę. Po własnej przenośnej konsoli (Nvidia Shield) do grania czas na tablet. Czy to się sprawdzi?

Na chińskiej stronie MyDrivers (czasami jestem zdania, że w chińskim Internecie można znaleźć wszystko) zostały opublikowane zdjęcia, które prezentują tył tabletu sygnowanego jako Tegra Tab. Można z nich wywnioskować kilka rzeczy. Interesująco prezentuje się ogólny design urządzenia, który jest dokładnie tym, do czego przyzwyczaiła nas Nvidia – futurystyczne, kanciaste kształty pasują tu bardzo dobrze i sprawiają dobre wrażenie.

tegra-tab

Tablet zostanie wyposażony na lewej krawędzi w złącze słuchawkowe, port microUSB i microHDMI. Zdaje się, że do urządzenia trafi slot na karty micro-SIM oraz miejsce przeznaczone na stylus. Aha, jest jeszcze oko aparatu, choć nie wygląda na to, by była to wybitna jednostka.

Dociekliwi Internauci wypatrzyli, że w kwietniu Nvidia zastrzegła znak towarowy Tegra Tab. Nie ma więc wątpliwości – nie jest to żadna mistyfikacja i wkrótce możemy doczekać sięoficjalnej prezentacji urządzenia.

Via

Be Sociable, Share!