HTC-One-X-plus_3

 

HTC już kilka miesięcy temu zapowiedziało, że kilka z jego urządzeń otrzyma aktualizację do Androida 4.2.2 zawierającą nakładkę Sense 5. Jak widać, nie zapomniało o nas i posiadacze HTC One X+ mogą już teraz pobierać nową wersję oprogramowania.

Aktualizacja co prawda już jest, lecz na razie mogą ją pobrać tylko mieszkańcy Tajwanu. Wkrótce jednak możemy się spodziewać jej w pozostałych zakątkach świata. Nieoficjalne źródło (mianowicie niejaki Football, który jest dobrze znany społeczności fanów HTC na forum XDA) informuje, że update zostanie udostępniony w wersji międzynarodowej najpóźniej za dwa tygodnie.

Paczka z aktualizacją do pobrania poprzez OTA waży 484 MB i jest oznaczona wersją  2.17.709.12. Zawiera ona w sobie nakładkę systemową Sense 5, dzięki czemu użytkownicy otrzymają przebudowany interfejs, ekran główny BlinkFeed, czy zupełnie nową galerię zdjęć z kilkusekundowymi filmikami podglądowymi nazywanymi Zoe.

W ciągu kilku tygodni możemy się spodziewać, że aktualizacja trafi też do posiadaczy smartfona HTC One X. 

Szkoda, że HTC nie poinformowało nas o harmonogramie wydawania aktualizacji. Tajwańczycy udostępniają je po cichu, więc możemy je dostać w każdej chwili. Albowiem nie znacie ani dnia, ani godziny…

Via

 

Ciekawe? Podziel się!