samsung-unpacked-2

Samsung Galaxy Note III to jeden z najgoręcej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Do tej pory mogliśmy jedynie domyślać się, że zostanie zaprezentowany podczas Berlińskich targów IFA 2013. Teraz Samsung daje nam znak, który to potwierdza.

To, że premiera Samsunga Galaxy Note’a III nastąpi podczas wrześniowych targów IFA 2013, nie jest niczym zaskakującym. Fani koreańskiego producenta domyślali się tego już od dawna. Poprzedniego roku w tym samym miejscu został przedstawiony Galaxy Note II, co zapewne w największym stopniu przyczyniło się do tego, by uważać, że następca zostanie pokazany także w Berlinie.

Samsung już teraz zaprasza nas na swoją konferencję Samsung Unpacked Episode 2, która odbędzie się 4 września w Berlinie. Co ciekawe, zaproszenie znacząco daje nam do zrozumienia, że powinniśmy się tam spodziewać nowego tabletofonu. Samsung zastosował prostą grę słowną, za sprawą sformułowania Note the date (ang. zanotuj datę). Użycie słowa Note oraz font i rysunki stylizowane na odręczne jasno sugerują, że to właśnie tam będziemy mogli zobaczyć premierę Samsunga Galaxy Note’a III.

Via

Be Sociable, Share!