Screen-Shot-2013-08-05-at-19.52.23

Produkty Apple mają to do siebie, że lubią sprawiać problemy z podłączaniem do nich urządzeń innych firm. Jeśli posiadacie Maca i smartfon z Wndows Phone 8, możecie ułatwić sobie życie za sprawą nowego programu Nokii o nazwie Nokia Photo Transfer for Mac, dzięki któremu szybko zrzucicie na komputer wasze zdjęcia.

Nokia właśnie wypuściła program przeznaczony na komputery Apple’a, który służy do transferu zdjęć i klipów filmowych pomiędzy Macami i smartfonami z systemem Windows Phone 8. Co prawda mało kto posiada smartfona z Windowsem Phone i komputer Apple’a (no, chyba że lubicie testować przeróżne platformy) i program jest raczej niszowy, lecz tej małej grupce z pewnością się przyda.

Nokia Photo Transfer for Mac pozwala na przenoszenie zarówno zwykłych zdjęć wykonanych podstawową apką fotograficzną, jak i tych wykonanych przez programy: SmartShoot, Cinemagraph, Nokia Smart Camera, czy Nokia Pro Camera. Obsługiwane formaty to: .jpg, .npo, .nar i .mp4.

Program jest kompatybilny z komputerami wyposażonymi w system Mac w wersji 10.7 (Lion) oraz 10.8 (Mountain Lion). Na razie istnieje wyłącznie w anglojęzycznej odmianie.

Program Nokia Photo Transfer for Mac możecie pobrać klikając w ten link, lub poprzez stronę Nokii.

 

Be Sociable, Share!