795894825

Wygląda na to, że Nokia może wprowadzić w niedalekiej przyszłości wersję Nokii Lumia 625 wyposażoną w dwa wejścia na karty SIM. Czy bylibyście zainteresowani takim smartfonem?

Nokia Lumia 625 to nowy smartfon Nokii, który na tle innych smartfonów w swoim przedziale cenowym mocno się wyróżnia. Przede wszystkim za sprawą sporego wyświetlacza 4,7″, który upodabnia ją do urządzeń z klasy premium. Tylko wprawne oko kogoś obeznanego w mobilnych technologiach będzie w stanie stwierdzić, że tak naprawdę ta Lumia wcale nie jest high-endem, co jest oczywiście jej atutem.

Obecnie Lumia 625 oferowana jest wyłącznie w wersji z pojedynczym wejściem na kartę SIM. To jednak może wkrótce się zmienić, gdyż na horyzoncie już widnieje model wyposażony w slot Dual SIM.

Taką informację podało konto na Twitterze o nazwie Nokia Lebanon, które zdjęcie białej Nokii Lumia 625 (takie same, jakie umieściłem w nagłówku wpisu) uzupełniło takim oto podpisem:

Jest smartfonem, posiada Dual SIM i jest złoty… Odgadniesz jego nazwę?

Co ciekawe, wpis został już usunięty. Złoty kolor zapewne miał oznaczać, że Lumia 625 Dual SIM będzie dostępna w żółtej wersji kolorystycznej. Oczywiście, należy liczyć się z tym, że źródło może mijać się z prawdą, gdyż nie jest ono jakieś szczególnie zaufane. Wiadomość jest całkowicie nieoficjalna i ma ona charakter czegoś w rodzaju plotki. No ale kto wie, może naprawdę coś jest na rzeczy?

Via

Be Sociable, Share!