795894825

Wygląda na to, że Nokia może wprowadzić w niedalekiej przyszłości wer­sję Nokii Lumia 625 wyposażoną w dwa wejś­cia na karty SIM. Czy bylibyś­cie zain­tere­sowani takim smartfonem?

Nokia Lumia 625 to nowy smart­fon Nokii, który na tle innych smart­fonów w swoim przedziale cenowym mocno się wyróż­nia. Przede wszys­tkim za sprawą sporego wyświ­et­lacza 4,7″, który upod­ab­nia ją do urządzeń z klasy pre­mium. Tylko wprawne oko kogoś obez­nanego w mobil­nych tech­nolo­giach będzie w stanie stwierdzić, że tak naprawdę ta Lumia wcale nie jest high-endem, co jest oczy­wiś­cie jej atutem.

Obec­nie Lumia 625 ofer­owana jest wyłącznie w wer­sji z poje­dynczym wejś­ciem na kartę SIM. To jed­nak może wkrótce się zmienić, gdyż na hory­zon­cie już wid­nieje model wyposażony w slot Dual SIM.

Taką infor­ma­cję podało konto na Twit­terze o nazwie Nokia Lebanon, które zdję­cie białej Nokii Lumia 625 (takie same, jakie umieś­ciłem w nagłówku wpisu) uzu­pełniło takim oto podpisem:

Jest smart­fonem, posi­ada Dual SIM i jest złoty… Odgad­niesz jego nazwę?

Co ciekawe, wpis został już usunięty. Złoty kolor zapewne miał oznaczać, że Lumia 625 Dual SIM będzie dostępna w żółtej wer­sji kolorysty­cznej. Oczy­wiś­cie, należy liczyć się z tym, że źródło może mijać się z prawdą, gdyż nie jest ono jakieś szczegól­nie zau­fane. Wiado­mość jest całkowicie nie­ofic­jalna i ma ona charak­ter czegoś w rodzaju plotki. No ale kto wie, może naprawdę coś jest na rzeczy?

Via

Ciekawe? Podziel się!