lg-g2-f320k-004

LG G2 zbliża się do nas wielkimi krokami — jego pre­miera nastąpi za dwa dni. Już teraz do sieci wyciekają na jego temat nowe infor­ma­cje. Okazuje się, że nowy flagowiec LG będzie korzys­tać z karty nano-SIM. 

Now infor­ma­cje na temat LG G2 docier­ają do nas już od miesiąca. Firma albo nie potrafi zachować tajem­nicy, albo… nie robi tego specjalnie.

Dzięki zdję­ciom instrukcji obsługi wiemy, że LG G2 otrzyma przy­ciski do sterowa­nia głośnoś­cią nie z boku, lecz z tyłu obu­dowy, co jest niespo­tykanym rozwiązaniem. Pomiędzy nimi miał się rzekomo zna­j­dować czyt­nik linii papi­larnych. Niestety, teraz wyszło na jaw, że był to tylko… włącznik tele­fonu. Czyt­nika linii papi­larnych nie uświadczymy.

LG-G2-F320K-009-908x1224

Uświad­czymy nato­mi­ast slot na karty nano-SIM. Charak­teryzują się one jeszcze mniejszymi wymi­arami od bardzo małej micro-SIM i właś­ci­wie nie posi­adają plas­tikowej ramki wokół chipa. Znamy je z iPhone’a 5 i now­iutkiej Moto X. Posi­adacze więk­szych kart będą zmuszeni wyro­bić sobie nową u oper­a­tora, bądź… dociąć ją samemu.

Dodatkowo, dowiedzieliśmy się, że LG G2 otrzyma slot na karty pamięci i wyj­mowalną baterię o pojem­ności 2610 mAh.

Myśli­cie, że kore­ańskiemu LG uda się wywal­czyć swoje miejsce  w seg­men­cie smart­fonów z najwyższej półki?

Via

Ciekawe? Podziel się!