lg-g2-f320k-004

LG G2 zbliża się do nas wielkimi krokami – jego premiera nastąpi za dwa dni. Już teraz do sieci wyciekają na jego temat nowe informacje. Okazuje się, że nowy flagowiec LG będzie korzystać z karty nano-SIM. 

Now informacje na temat LG G2 docierają do nas już od miesiąca. Firma albo nie potrafi zachować tajemnicy, albo… nie robi tego specjalnie.

Dzięki zdjęciom instrukcji obsługi wiemy, że LG G2 otrzyma przyciski do sterowania głośnością nie z boku, lecz z tyłu obudowy, co jest niespotykanym rozwiązaniem. Pomiędzy nimi miał się rzekomo znajdować czytnik linii papilarnych. Niestety, teraz wyszło na jaw, że był to tylko… włącznik telefonu. Czytnika linii papilarnych nie uświadczymy.

LG-G2-F320K-009-908x1224

Uświadczymy natomiast slot na karty nano-SIM. Charakteryzują się one jeszcze mniejszymi wymiarami od bardzo małej micro-SIM i właściwie nie posiadają plastikowej ramki wokół chipa. Znamy je z iPhone’a 5 i nowiutkiej Moto X. Posiadacze większych kart będą zmuszeni wyrobić sobie nową u operatora, bądź… dociąć ją samemu.

Dodatkowo, dowiedzieliśmy się, że LG G2 otrzyma slot na karty pamięci i wyjmowalną baterię o pojemności 2610 mAh.

Myślicie, że koreańskiemu LG uda się wywalczyć swoje miejsce  w segmencie smartfonów z najwyższej półki?

Via

Be Sociable, Share!