htc-one-max-leak-1

 

HTC chyba polubiło swojego flagowca, jakim jest One. Stworzyło już na jego podstawie model HTC One Mini, a wkrótce nadejdzie pora na HTC One Max. Poza większym ekranem będzie charakteryzować się także większa mocą.

HTC One radzi sobie całkiem dobrze. Ba, radzi sobie na tyle, że HTC nie poprzestaje na wydawaniu kolejnych smartfonów na jego podstawie. HTC One Max właśnie wyciekł do Internetu za sprawą chińskiego serwisu internetowego ePrice. Ujawniony został wygląd, jak i specyfikacja.

Trzeba przyznać, że z One Max będzie kawał byka – posiada wielki wyświetlacz SLCD 5,9″ o rozdzielczości FullHD. Nie zabraknie też sporej mocy – wykorzystany zostanie Snapdragon 800 2,3 GHz, a oprócz niego znajdziemy 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat Ultrapixels z optyczną stabilizacją obrazu, głośniki BoomSound i pojemną baterię 3 300 mAh.

Co bardzo interesujące, przeciek wspomina także o… slocie na karty pamięci. Jest to bardzo zaskakując
e jak na HTC, choć możliwe, że zostanie on zaimplementowany wyłącznie w wersji przeznaczonej na rynek wschodni, która otrzyma obudowę ze zdejmowalnym panelem tylnym – taka wersja jest prawdopodobna, a nie zapominajmy, że doniesienia pochodzą właśnie z Chin.

Nie ma ani małej wzmianki na temat stylusa na wzór S-Pena z Samsungów Galaxy Note. A szkoda, gdyż z pewnością w tak dużym urządzeniu by się przydał.

Via

Be Sociable, Share!