Pamiętacie, gdy podczas premiery Nokii Lumia 1020 ogłoszono wydanie nowego zestawu deweloperskiego dla twórców aplikacji na Windows Phone 8? Właśnie z tego SDK korzysta program OneShot, który prezentuje się całkiem interesująco.

Jeśli potrzebujecie zaawansowanej aplikacji do fotografowania, powinniście rzucić okiem na nowiutkie OneShot. Pozwala ona na konfigurowanie wielu ustawień aparatu własnoręcznie i robi to w bardzo przyjemny dla oka sposób. Interfejs tej apki pozytywnie wyróżnia się na tle swoich konkurentek.

OneShot pozwala ustawić m.in. balans bieli, samowyzwalacz, kontrast, jasność, wartość ISO, ekspozycję i wiele, wiele więcej. Zadowoleni będą także fani wszelkiej maści filtrów, których też nie zabrakło. Wykonane fotki możemy udostępniać znajomym poprzez Facebooka, Twittera, czy WhatsAppa.

Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o właścicielach rewelacyjnej fotograficznie Nokii Lumia 1020, lecz oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zainstalować ją na jakimkolwiek innym smartfonie z systemem Windows Phone 8. Gorzej, jeśli korzystacie z Windowsa Phone 7, bo w takim razie Wasze urządzenie nie jest kompatybilne z tą aplikacją.

Z bogatą funkcjonalnością aplikacji wiąże się też cena. Zapomnijcie o tym, że OneShota pobierzecie za darmo. Niestety, deweloperzy nie samym chlebem żyją i żądają dla siebie 6,99 zł. Czy to dużo? Oceńcie sami. Dla osób, które wykonują swoim smartfonem dużo zdjęć, z pewnością będą bardzo zadowoleni.

OneShot – Download

Ciekawe? Podziel się!