Bubble Eyes to prosta gra logiczna w sam raz na rozerwanie się w wolnym czasie. Dostępna jest wyłącznie na smartfony wyposażone w system operacyjny Windows Phone.

Gierki logiczne mają się na smartfonach całkiem nieźle. Doskonale sprawdzają się na mobilnych platformach – dotykowe ekrany pozwalają na wprowadzenie intuicyjnego sterowania, a za sprawą wielu krótkich poziomów możemy grać w nie kilka minut lub kilka godzin i w obu przypadkach będziemy się dobrze bawić.

Bubble Eyes jest właśnie przedstawicielką gier tego typu. Stawia ona gracza przed zadaniem oczyszczenia ekranu z różnokolorowych kulek za sprawą klikania na te, które są koloru czerwonego. Za sprawą kontaktu z eksplodującą kulą czerwoną te inne zmieniają swój kolor, dzięki czemu możemy pozbywać się ich coraz więcej.

Zamiast przydługawego opisu posłużę się filmikiem, który w przystępny sposób wyjaśni całą mechanikę gry:

Bubble Eyes zawiera wiele plansz, dzięki czemu mamy gwarancję, że nie przejdziemy jej za jednym posiedzeniem. Oczywiście, niektórych gra może znudzić za sprawą wtórności – z czasem nie otrzymujemy żadnych bonusów, a rozgrywka się nie zmienia.

Co najważniejsze, Bubble Eyes jest dostępne za darmo w sklepie Microsoftu i można grać na niej zarówno na smartfonie z Windows Phone 8, jak i starszym Windows Phone 7.

Bubble Eyes – Download

Be Sociable, Share!