Asphalt 8: Airborne wkrótce będzie mieć swoją premierę. Tymczasem Gameloft stara się wzniecić nasz apetyt na tą grę serwując nam kolejny trailer. To może być najlepsza samochodówka dostępna na mobilne platformy!

Asphalt 8: Airborne ma nas zachwycić zupełnie nowym silnikiem fizycznym i mocno ulepszoną grafiką, dzięki czemu gra będzie bardzo wyróżniać się na tle poprzedniczek. W końcu możemy powiedzieć, że powstaje wyścigówka, na którą smartfony nowej generacji zasługują. Z resztą, popatrzcie sami:


Musicie przyznać, że grafika prezentuje się miodnie, nieprawdaż? Asphalt 8 ma według mnie naprawdę spory potencjał i z pewnością będzie jedną z najlepszych gier mobilnych tego roku.

Gra w końcu pozbędzie się największych wad poprzednich odsłon. Pożegnamy nieprecyzyjne i losowe sterowanie, które opiera się w dużej mierze na szczęściu gracza, fizykę rodem z kreskówek i tunelowe trasy. Nie zabraknie natomiast udoskonalonego trybu multiplayer, ekskluzywnych samochodów i malowniczych tras.

No właśnie, pod tymi aspektami Asphalt 8 zdaje się wypadać interesująco: w trybie kariery otrzymamy aż 180 wyzwań, które wykonamy 47 różnymi samochodami, wśród których znajdą się m.in. Ferrari FXX, Bugatti Veyron, Nissan GT-R, czy Koenigsegg CCX.

Gra ma się pojawić już wkrótce. Na pewno będzie dostępna dla posiadaczy Androidów i Jabłek. Prawdopodobnie użytkownicy Windowsa Phone 8 będą musieli poczekać na swoją wersję dłużej, choć nie jest to pewne. Osobiście martwi mnie kwestia mikrotransakcji. Oby tylko nie zabiły one frajdy z grania bez wspomagania się płatnościami.

 

Ciekawe? Podziel się!